kcachegrind_qt - en to cs translation catalogue (151 entries)

[ctx: ProfileContext|]
en: Source Line
cs: Zdrojový řádek

[ctx: ProfileContext|]
en: Jump
cs: Skok

[ctx: ProfileContext|]
en: Instruction
cs: Instrukce

[ctx: ProfileContext|]
en: Call
cs: Volání

[ctx: ProfileContext|]
en: Function
cs: Funkce

[ctx: ProfileContext|]
en: Class
cs: Třída

[ctx: ProfileContext|]
en: Source File
cs: Zdrojový soubor

[ctx: QObject|]
en: %1 from %2
cs: %1 z %2

[ctx: QObject|]
en: (unknown)
cs: (neznámý)

[ctx: QObject|]
en: Samples
cs: Vzory

[ctx: QObject|]
en: System Time
cs: Systémový čas

[ctx: QObject|]
en: (global)
cs: (globální)

[ctx: QObject|]
en: (not found)
cs: (nenalezeno)

[ctx: QObject|]
en: Export Graph
cs: Exportovat graf

[ctx: CallGraphView|]
en: Please check that 'dot' is installed (package GraphViz).
cs: Prosím, ujistěte se, že 'dot' je nainstalován (balíček GraphViz).

[ctx: CallGraphView|]
en: Error running the graph layouting tool.
cs: Chyba při běhu nástroje rozvržení grafů.

[ctx: CallGraphView|]
en: Unlimited
cs: Bez omezení

[ctx: CallGraphView|None]
en: Depth 0
cs: Hloubka 0

[ctx: CallGraphView|]
en: Birds-eye View
cs: Pohled z ptačí perspektivy

[ctx: CallGraphView|]
en: Top Left
cs: Vlevo nahoře

[ctx: CallGraphView|]
en: Top Right
cs: Vpravo nahoře

[ctx: CallGraphView|]
en: Bottom Left
cs: Vlevo dole

[ctx: CallGraphView|]
en: Bottom Right
cs: Vpravo dole

[ctx: CallGraphView|]
en: Automatic
cs: Automaticky

[ctx: CallGraphView|]
en: Hide
cs: Skrýt

[ctx: CallGraphView|]
en: Layout
cs: Rozvržení

[ctx: CallGraphView|]
en: Left to Right
cs: Zleva doprava

[ctx: CallGraphView|]
en: Circular
cs: Kruhová

[ctx: CallGraphView|]
en: Go to '%1'
cs: Jít na %1'

[ctx: CallGraphView|]
en: Export Graph
cs: Exportovat graf

[ctx: CallGraphView|]
en: As Image...
cs: Jako obrázek...

[ctx: CallGraphView|]
en: Graph
cs: Graf

[ctx: CallGraphView|]
en: Visualization
cs: Vizualizace

[ctx: CallGraphView|]
en: Compact
cs: Kompaktní

[ctx: CallGraphView|]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: CallGraphView|]
en: Tall
cs: Vysoká

[ctx: CallGraphView|]
en: Images (*.png *.jpg)
cs: Obrázky (*.png *.jpg)

[ctx: QObject|]
en: (active)
cs: (aktivní)

[ctx: CallMapView|]
en: Cost
cs: Cena

[ctx: CallMapView|]
en: Location
cs: Umístění

[ctx: CallMapView|]
en: Calls
cs: Volání

[ctx: CallMapView|]
en: Go To
cs: Přejít na

[ctx: CallMapView|]
en: Stop at Depth
cs: Zastavit na hloubce

[ctx: CallMapView|]
en: No Depth Limit
cs: Žádné omezení hloubky

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 10
cs: Hloubka 10

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 15
cs: Hloubka 15

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 20
cs: Hloubka 20

[ctx: CallMapView|]
en: Depth of '%1' (%2)
cs: Hloubka '%1' (%2)

[ctx: CallMapView|]
en: Stop at Area
cs: Zastavit na oblasti

[ctx: CallMapView|]
en: No Area Limit
cs: Žádný limit oblasti

[ctx: CallMapView|]
en: 100 Pixels
cs: 100 pixelů

[ctx: CallMapView|]
en: 200 Pixels
cs: 200 pixelů

[ctx: CallMapView|]
en: 500 Pixels
cs: 500 pixelů

[ctx: CallMapView|]
en: 1000 Pixels
cs: 1000 pixelů

[ctx: CallMapView|]
en: Area of '%1' (%2)
cs: Oblast '%1' (%2)

[ctx: CallMapView|]
en: Double Area Limit (to %1)
cs: Zdvojit limit oblasti (na %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Visualization
cs: Vizualizace

[ctx: CallMapView|]
en: Border Width
cs: Šířka okraje

[ctx: CallMapView|]
en: Border 0
cs: Ohraničení 0

[ctx: CallMapView|]
en: Border 1
cs: Ohraničení 1

[ctx: CallMapView|]
en: Border 2
cs: Ohraničení 2

[ctx: CallMapView|]
en: Border 3
cs: Ohraničení 3

[ctx: CallMapView|]
en: Allow Rotation
cs: Povolit rotaci

[ctx: CallMapView|]
en: Shading
cs: Stínování

[ctx: CallView|]
en: Cost
cs: Cena

[ctx: CallView|]
en: Cost 2
cs: Cena 2

[ctx: CallView|]
en: Count
cs: Počet

[ctx: CallView|]
en: Caller
cs: Volající

[ctx: CallView|]
en: Callee
cs: Volaný

[ctx: CallView|]
en: Go to '%1'
cs: Jít na %1'

[ctx: CoverageView|]
en: Incl.
cs: Zahrn.

[ctx: CoverageView|]
en: Distance
cs: Vzdálenost

[ctx: CoverageView|]
en: Called
cs: Volaný

[ctx: CoverageView|]
en: Caller
cs: Volající

[ctx: CoverageView|]
en: Calling
cs: Volání

[ctx: CoverageView|]
en: Callee
cs: Volaný

[ctx: CoverageView|]
en: Go to '%1'
cs: Jít na %1'

[ctx: QObject|]
en: Unknown Type
cs: Neznámý typ

[ctx: EventTypeView|]
en: Incl.
cs: Zahrn.

[ctx: EventTypeView|]
en: Short
cs: Krátce

[ctx: EventTypeView|]
en: Formula
cs: Vzorec

[ctx: EventTypeView|]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: EventTypeView|]
en: New Event Type...
cs: Nový typ události...

[ctx: EventTypeView|]
en: New%1
cs: Nový%1

[ctx: EventTypeView|]
en: New Event Type %1
cs: Nový typ události %1

[ctx: FunctionListModel|]
en: Incl.
cs: Zahrn.

[ctx: FunctionListModel|]
en: Called
cs: Volaný

[ctx: FunctionListModel|]
en: Function
cs: Funkce

[ctx: FunctionListModel|]
en: Location
cs: Umístění

[ctx: FunctionSelection|]
en: Function Profile
cs: Profil funkce

[ctx: FunctionSelection|]
en: &Search:
cs: &Hledat:

[ctx: FunctionSelection|]
en: Search Query
cs: Dotaz pro vyhledávání

[ctx: FunctionSelection|]
en: Group
cs: Skupina

[ctx: FunctionSelection|]
en: (No Grouping)
cs: (Žádné seskupování)

[ctx: FunctionSelection|]
en: Go to '%1'
cs: Jít na %1'

[ctx: FunctionSelection|]
en: Grouping
cs: Seskupování

[ctx: FunctionSelection|]
en: No Grouping
cs: Žádné seskupování

[ctx: QObject|]
en: Call to '%1'
cs: Volat '%1'

[ctx: QObject|]
en: (cycle)
cs: (cyklus)

[ctx: InstrView|]
en: Cost
cs: Cena

[ctx: InstrView|]
en: Cost 2
cs: Cena 2

[ctx: InstrView|]
en: Assembly Instructions
cs: Instrukce pro sestavení

[ctx: InstrView|]
en: Go to '%1'
cs: Jít na %1'

[ctx: InstrView|]
en: Hex Code
cs: Šestnáctkový kód

[ctx: InstrView|]
en: (No Instruction)
cs: (Žádná instrukce)

[ctx: QObject|]
en: (none)
cs: (žádná)

[ctx: PartSelection|]
en: Parts Overview
cs: Přehled částí

[ctx: PartSelection|A thing's name]
en: Name
cs: Název

[ctx: PartSelection|]
en: Cost
cs: Cena

[ctx: PartSelection|]
en: Deselect '%1'
cs: Zrušit výběr '%1'

[ctx: PartSelection|]
en: Select '%1'
cs: Vybrat '%1'

[ctx: PartSelection|]
en: Go to '%1'
cs: Jít na %1'

[ctx: PartSelection|]
en: Visualization
cs: Vizualizace

[ctx: PartSelection|]
en: Allow Rotation
cs: Povolit rotaci

[ctx: PartSelection|]
en: Hide Info
cs: Skrýt informace

[ctx: PartSelection|]
en: Show Info
cs: Zobrazit informace

[ctx: PartView|]
en: Incl.
cs: Zahrn.

[ctx: PartView|]
en: Called
cs: Volaný

[ctx: PartView|]
en: Comment
cs: Komentář

[ctx: SourceView|]
en: Cost
cs: Cena

[ctx: SourceView|]
en: Cost 2
cs: Cena 2

[ctx: SourceView|]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: SourceView|]
en: Go to '%1'
cs: Jít na %1'

[ctx: SourceView|]
en: Go to Line %1
cs: Přejít na řádek %1

[ctx: StackSelection|]
en: Cost
cs: Cena

[ctx: StackSelection|]
en: Cost2
cs: Cena2

[ctx: StackSelection|]
en: Calls
cs: Volání

[ctx: StackSelection|]
en: Function
cs: Funkce

[ctx: TabBar|]
en: Move to Top
cs: Přesunout nahoru

[ctx: TabBar|Move to Top]
en: Top
cs: Nahoře

[ctx: TabBar|Move to Right]
en: Right
cs: Vpravo

[ctx: TabBar|]
en: Move to Bottom
cs: Přesunout dolů

[ctx: TabBar|Move to Bottom]
en: Bottom
cs: Dole

[ctx: TabBar|Move to Bottom Left]
en: Bottom Left
cs: Vlevo dole

[ctx: TabBar|Show on Top]
en: Top
cs: Nahoře

[ctx: TabBar|Show on Right]
en: Right
cs: Vpravo

[ctx: TabBar|Show on Bottom]
en: Bottom
cs: Dole

[ctx: TabBar|Show on Bottom Left]
en: Bottom Left
cs: Vlevo dole

[ctx: TabView|]
en: Types
cs: Typy

[ctx: TabView|]
en: Source Code
cs: Zdrojový kód

[ctx: TabView|]
en: Parts
cs: Díly

[ctx: QObject|]
en: No description available
cs: Popis není dostupný

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Recursive Bisection
cs: Rekurzivní bisekce

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Columns
cs: Sloupce

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Rows
cs: Řádky

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Always Best
cs: Vždy nejlepší

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Best
cs: Nejlepší

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Alternate (V)
cs: Alternativní (V)

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Alternate (H)
cs: Alternativní (H)

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Horizontal
cs: Vodorovně

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Vertical
cs: Svisle
