kcalc-1.1 - en to br translation catalogue (45 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayColorsBox)
en: Display Colors
br: Diskouez al livioù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Foreground:
br: &War-c'horre :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Background:
br: &Drekleur :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonColorsBox)
en: Button Colors
br: Livioù an nozelioù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Functions:
br: &Fonksionoù :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: &Numbers:
br: &Niveroù :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &Memory:
br: &Memor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: O&perations:
br: O&beroù :

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, General)
en: General
br: Pennañ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, precisionGroupBox)
en: Precision
br: Spister :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en: Set &decimal precision
br: Lakaat ar spister dre &zegoù

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGroupBox)
en: Misc
br: A bep seurt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: &Beep on error
br: &Mouezhiañ pa fazier

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMean)
en: Mean
br: Keidenn

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDat)
en: Enter data
br: Roit ar roadoù

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSquare)
en: Square
br: Karrez

en: Last stat item erased
br: Mellad stadeg diwezhañ diverket

en: Stat mem cleared
br: Memor stadeg skarzhet

en: General Settings
br: Dibarzhoù hollek

en: Font
br: Nodrez

en: Select Display Font
br: Dibabit nodrezh an diskwel

en: Colors
br: Livioù

en: Button & Display Colors
br: Livioù an diskwel hag an nozel

en: KDE Calculator
br: Jederez KDE

note: i18n: ectx: label, entry (ForeColor), group (Colors)
en: The foreground color of the display.
br: Liv war-c'horre an diskwel.

note: i18n: ectx: label, entry (BackColor), group (Colors)
en: The background color of the display.
br: Liv drekleur ar diskwell.

note: i18n: ectx: label, entry (FunctionButtonsColor), group (Colors)
en: The color of function buttons.
br: Liv an nozeliooù fonksionoù.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayFont), group (Font)
en: The font to use in the display.
br: An nodrezh da implij ouzh ar diskwell.

note: i18n: ectx: label, entry (Beep), group (General)
en: Whether to beep on error.
br: Ma vouezh pa fazier.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hexRadio)
en: He&x
br: D&re 16

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, decRadio)
en: &Dec
br: &Ker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, binRadio)
en: &Bin
br: &Bailh

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPercent)
en: Percent
br: Dregantad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMultiplication)
en: Multiplication
br: Lieskemandatur

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEqual)
en: Result
br: Disoc'h

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAllClear)
en: Clear all
br: Goullonderiñ an holl re

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbClear)
en: Clear
br: Goullonderiñ

en: Set Name
br: Lakaat an anv

en: Choose From List
br: Dibabit eus ar roll

en: New name:
br: Anv nevez :

en: Mathematics
br: Jedoniel

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: tag constant attribute name
en: Euler Number
br: Niverenn Euler

note: i18n: tag constant attribute name
en: Light Speed
br: Tizh ar sklerijenn

note: i18n: tag constant attribute name
en: Avogadro's Number
br: Niverenn Avogadro
