kcalc - en_US to cs translation catalogue (203 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayColorsBox)
en_US: Display Colors
cs: Barva displeje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: &Foreground:
cs: &Popředí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en_US: &Background:
cs: Poz&adí:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonColorsBox)
en_US: Button Colors
cs: Barvy tlačítek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en_US: Background
cs: Pozadí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en_US: Foreground
cs: Popředí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en_US: &Functions:
cs: &Funkce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en_US: St&atistic functions:
cs: &Statistické funkce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en_US: He&xadecimals:
cs: He&xadecimální:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en_US: &Numbers:
cs: Čís&lice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en_US: &Memory:
cs: Pa&měť:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en_US: O&perations:
cs: O&perace:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en_US: &Constants:
cs: &Konstanty:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Constants) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, constantsBox)
en_US: Constants
cs: Konstanty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton0) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton3) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton
en_US: Predefined
cs: Předdefinováno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buttonlabel)
en_US: &Button font:
cs: &Písmo tlačítek:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_ButtonFont)
en_US: The font to use for the buttons
cs: Písmo použité pro tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displaylabel)
en_US: &Display font:
cs: Písmo pro &displej:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_DisplayFont)
en_US: The font to use in the display
cs: Písmo použité pro displej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, historylabel)
en_US: &History font:
cs: Písmo pro &historii:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_HistoryFont)
en_US: The font to use in the history
cs: Písmo použité pro historii

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, General)
en_US: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, precisionGroupBox)
en_US: Precision
cs: Přesnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en_US: &Maximum number of digits:
cs: &Maximální počet číslic:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_Precision)
en_US: Maximum number of digits displayed
cs: Maximální počet zobrazených číslic

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Precision)
en_US: KCalc can compute with many more digits than the number that fits on the display. This setting gives the maximum number of digits displayed, before KCalc starts using scientific notation, i.e. notation of the type 2.34e12.
cs: Aplikace KCalc počítá s přesností na více číslic, než se vejde na obrazovku. Toto nastavení udává maximální počet zobrazených číslic před tím,než začne KCalc používat vědecký formát, tj. zápis ve tvaru 2.34e12.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en_US: Whether to use fixed decimal places
cs: Jestli použít pevný počet desetinných míst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en_US: Set &decimal precision
cs: Nastavit pe&vnou přesnost

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FixedPrecision)
en_US: Number of fixed decimal digits
cs: Počet pevných desetinných míst

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en_US: Grouping
cs: Seskupování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_GroupDigits)
en_US: Whether to group digits
cs: Jestli seskupovat číslice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GroupDigits)
en_US: Group digits
cs: Seskupovat číslice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_binary_lb)
en_US: Binary
cs: Dvojková

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_octal_lb)
en_US: Octal
cs: Osmičková

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_hexadecimal_lb)
en_US: Hexadecimal
cs: Šestnáctková

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGroupBox)
en_US: Misc
cs: Různé

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en_US: Whether to beep on error
cs: Jestli pípnout při chybě

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en_US: &Beep on error
cs: Pípnout při c&hybě

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en_US: Whether to show the result in the window title
cs: Jestli se výsledek má zobrazovat v titulku okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en_US: Show &result in window title
cs: Zob&razit výsledek v titulku okna

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en_US: Whether to use Two's Complement for non-decimal numbers
cs: Jestli používat dvojkový doplněk pro čísla v jiné než desítkové soustavě

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en_US: Two's complement
cs: Dvojkový doplněk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RepeatLastOperation)
en_US: Repeat operation for each result
cs: Opakovat operaci pro každý výsledek

en_US: Simple Mode
cs: Jednoduchý režim

en_US: Science Mode
cs: Vědecký režim

en_US: Statistic Mode
cs: Statistický režim

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en_US: Numeral System Mode
cs: Číselný režim

en_US: Show &History
cs: Zobrazit &historii

en_US: Constants &Buttons
cs: Tlačítka s &konstantami

en_US: Show B&it Edit
cs: Zobraz&it úpravu bitů

en_US: &Constants
cs: &Konstanty

en_US: Add display to memory
cs: Přidat displej do paměti

en_US: Subtract from memory
cs: Odečíst z paměti

en_US: Third power
cs: Třetí mocnina

en_US: Cube root
cs: Třetí odmocnina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSin)
en_US: Sine
cs: Sinus

en_US: Arc sine
cs: Arkussinus

en_US: Hyperbolic sine
cs: Hyperbolický sinus

en_US: Inverse hyperbolic sine
cs: Inverzní hyperbolický sinus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCos)
en_US: Cosine
cs: Kosinus

en_US: Arc cosine
cs: Arkuskosinus

en_US: Hyperbolic cosine
cs: Hyperbolický kosinus

en_US: Inverse hyperbolic cosine
cs: Inverzní hyperbolický kosinus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbTan)
en_US: Tangent
cs: Tangens

en_US: Arc tangent
cs: Arkustangens

en_US: Hyperbolic tangent
cs: Hyperbolický tangens

en_US: Inverse hyperbolic tangent
cs: Inverzní hyperbolický tangens

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLog)
en_US: Logarithm to base 10
cs: Logaritmus o základu 10

en_US: 10 to the power of x
cs: x. mocnina 10

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLn)
en_US: Natural log
cs: Přirozený logaritmus

en_US: Exponential function
cs: Exponenciální funkce

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbNData)
en_US: Number of data entered
cs: Počet zadaných dat

en_US: Sum of all data items
cs: Součet všech datových položek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMean)
en_US: Mean
cs: Střední hodnota

en_US: Sum of all data items squared
cs: Součet všech datových položek na druhou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSd)
en_US: Standard deviation
cs: Směrodatná odchylka

en_US: Sample standard deviation
cs: Směrodatná odchylka vzorku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDat)
en_US: Enter data
cs: Zadat data

en_US: Delete last data item
cs: Smazat poslední datovou položku

[ctx: Modulo]
en_US: mod
cs: Modulo

en_US: Integer division
cs: Celočíselné dělení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbReci)
en_US: Reciprocal
cs: Převrácená hodnota

en_US: n Choose m
cs: n Výběr m

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbFactorial)
en_US: Factorial
cs: Faktoriál

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSquare)
en_US: Square
cs: Druhá mocnina

en_US: Square root
cs: Druhá odmocnina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPower)
en_US: x to the power of y
cs: y. mocnina x

en_US: x to the power of 1/y
cs: x na mocninu 1/y

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMed)
en_US: Median
cs: Medián

en_US: Last stat item erased
cs: Poslední smazaná pozice statistik

en_US: Stat mem cleared
cs: Paměť statistiky vymazána

en_US: General Settings
cs: Obecná nastavení

en_US: Font
cs: Písmo

en_US: Select Display Font
cs: Vyberte písmo pro displej

en_US: Colors
cs: Barvy

en_US: Button & Display Colors
cs: Barvy tlačítek a displeje

en_US: Define Constants
cs: Nastavit konstanty

en_US: KDE Calculator
cs: Kalkulátor pro KDE

en_US: Copyright © 2008-2013, Evan Teran
    Copyright © 2000-2008, The KDE Team
    Copyright © 2003-2005, Klaus Niederkrüger
    Copyright © 1996-2000, Bernd Johannes Wuebben
cs: Autorská práva © 2008-2013, Evan Teran
    Autorská práva © 2000-2008, The KDE Team
    Autorská práva © 2003-2005, Klaus Niederkrüger
    Autorská práva © 1996-2000, Bernd Johannes Wuebben

en_US: Maintainer
cs: Správce

note: i18n: ectx: label, entry (ForeColor), group (Colors)
en_US: The foreground color of the display.
cs: Barva popředí displeje.

note: i18n: ectx: label, entry (BackColor), group (Colors)
en_US: The background color of the display.
cs: Barva pozadí displeje.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberButtonsColor), group (Colors)
en_US: The color of number buttons.
cs: Barva tlačítek s číslicemi.

note: i18n: ectx: label, entry (FunctionButtonsColor), group (Colors)
en_US: The color of function buttons.
cs: Barva tlačítek s funkcemi.

note: i18n: ectx: label, entry (StatButtonsColor), group (Colors)
en_US: The color of statistical buttons.
cs: Barva tlačítek se statistickými funkcemi.

note: i18n: ectx: label, entry (HexButtonsColor), group (Colors)
en_US: The color of hex buttons.
cs: Barva tlačítek s hexadecimálními číslicemi.

note: i18n: ectx: label, entry (MemoryButtonsColor), group (Colors)
en_US: The color of memory buttons.
cs: Barva tlačítek paměťových funkcí.

note: i18n: ectx: label, entry (OperationButtonsColor), group (Colors)
en_US: The color of operation buttons.
cs: Barva tlačítek operací.

note: i18n: ectx: label, entry (ConstantsButtonsColor), group (Colors)
en_US: The color of constants buttons.
cs: Barva tlačítek s konstantami.

note: i18n: ectx: label, entry (HexFontsColor), group (Colors)
en_US: The color of hex fonts.
cs: Barva písmen s hexadecimálními číslicemi.

note: i18n: ectx: label, entry (ConstantsFontsColor), group (Colors)
en_US: The color of constants fonts.
cs: Barva písmen s konstantami.

note: i18n: ectx: label, entry (ButtonFont), group (Font)
en_US: The font to use for the buttons.
cs: Písmo použité pro tlačítka.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayFont), group (Font)
en_US: The font to use in the display.
cs: Písmo použité pro displej.

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryFont), group (Font)
en_US: The font to use in the history.
cs: Písmo použité pro historii.

note: i18n: ectx: label, entry (Precision), group (Precision)
en_US: Maximum number of digits displayed.
cs: Maximální počet zobrazených číslic.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Precision), group (Precision)
en_US: 
    	KCalc can compute with many more digits than the number that
    	fits on the display. This setting gives the maximum number of
    	digits displayed, before KCalc starts using scientific notation,
    	i.e. notation of the type 2.34e12.
cs: 
    	Aplikace KCalc počítá s přesností na více číslic, než se vejde na obrazovku
    	Toto nastavení udává maximální počet zobrazených číslic před tím,
    	než začne KCalc používat vědecký formát,
    	tj. zápis ve tvaru 2.34e12.

note: i18n: ectx: label, entry (FixedPrecision), group (Precision)
en_US: Number of fixed decimal digits.
cs: Počet pevných desetinných míst.

note: i18n: ectx: label, entry (Fixed), group (Precision)
en_US: Whether to use fixed decimal places.
cs: Použít pevný počet desetinných míst.

note: i18n: ectx: label, entry (Beep), group (General)
en_US: Whether to beep on error.
cs: Pípnout při chybě.

note: i18n: ectx: label, entry (CaptionResult), group (General)
en_US: Whether to show the result in the window title.
cs: Zobrazovat výsledek v titulku okna.

note: i18n: ectx: label, entry (GroupDigits), group (General)
en_US: Whether to group digits.
cs: Jestli seskupovat tlačítka.

note: i18n: ectx: label, entry (TwosComplement), group (General)
en_US: Whether to use Two's Complement for non-decimal numbers.
cs: Jestli používat dvojkový doplněk pro čísla v jiné než desítkové soustavě.

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en_US: Easy Calculator Mode
cs: Režim jednoduché kalkulačky

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en_US: A very simple mode where only the basic calculator buttons are shown
cs: velice jednoduchý režim, ve kterém jsou dostupné pouze základní funkce

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en_US: Science Calculator Mode
cs: Režim vědecké kalkulačky

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en_US: Mode with science buttons and optional constants buttons
cs: Režim s vědeckými tlačítky a volitelnými konstantami

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en_US: Statistic Calculator Mode
cs: Režim statistické kalkulačky

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en_US: Mode with additional statistics buttons and optional constants buttons
cs: Režim se statistickými tlačítky a volitelnými konstantami

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en_US: Mode with logic buttons and selectable base. Optional bit edit available.
cs: Režim s logickými tlačítky a výběrem základu. Dostupná je libovolná úprava bitů.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowBitset), group (General)
en_US: Whether to show the bit edit widget.
cs: Zobrazovat widget pro úpravu bitů.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowConstants), group (General)
en_US: Whether to show constant buttons.
cs: Jestli zobrazovat tlačítka s konstantami.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowHistory), group (General)
en_US: Whether to show the history window.
cs: Zda zobrazit okno s historií.

note: i18n: ectx: label, entry (AngleMode), group (General)
en_US: Degrees, radians or grads
cs: Stupně, radiány nebo grady

note: i18n: ectx: label, entry (BaseMode), group (General)
en_US: Numeric base
cs: Číselná základna

note: i18n: ectx: label, entry (BinaryGrouping), group (Grouping)
en_US: Binary figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
cs: Binární hodnoty budou rozděleny mezerou po každém X-tém znaku.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BinaryGrouping), group (Grouping)
en_US: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of 10111001 you can display 1011 1001, by setting the setting to
                4, thus inserting a whitespace after every 4th digit.
cs: 
                Pro snazší čitelnost je možno rozdělit jednotlivé znaky do párů
                například namísto 10111001 lze zobrazit 1011 1001, pomocí nastavení předvolby na
                4, kdy bude vložena mezera za každý čtvrtý znak.

note: i18n: ectx: label, entry (OctalGrouping), group (Grouping)
en_US: Octal figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
cs: Osmičkové hodnoty budou rozděleny mezerou po každém X-tém znaku.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (OctalGrouping), group (Grouping)
en_US: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of 42140213 you can display 4214 0213, by setting the setting to
                4, thus inserting a whitespace after every 4th digit.
cs: 
                Pro snazší čitelnost je možno rozdělit jednotlivé znaky do párů
                například namísto 42140213 lze zobrazit 4214 0213, pomocí nastavení předvolby na
                4, kdy bude vložena mezera za každý čtvrtý znak.

note: i18n: ectx: label, entry (HexadecimalGrouping), group (Grouping)
en_US: Hexadecimal figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
cs: Hexadecimální hodnoty budou rozděleny mezerou po každém X-tém znaku.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HexadecimalGrouping), group (Grouping)
en_US: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of AF1C42 you can display AF 1C 42, by setting the setting to
                2, thus inserting a whitespace after every 2nd digit.
cs: 
                Pro snazší čitelnost je možno rozdělit jednotlivé znaky do párů
                například namísto AF1C42 lze zobrazit AF 1C 42, pomocí nastavení předvolby na
                2, kdy bude vložena mezera za každý druhý znak.

note: i18n: ectx: label, entry (nameConstant$(ConstIndex)), group (UserConstants)
en_US: Name of the user programmable constants.
cs: Názvy uživatelem programovatelných konstant.

note: i18n: ectx: label, entry (valueConstant$(ConstIndex)), group (UserConstants)
en_US: List of user programmable constants
cs: Seznam programovatelných konstant

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcBitset, mBitset)
en_US: Click on a Bit to toggle it.
cs: Klikněte na bit k přepnutí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, degRadio)
en_US: &Deg
cs: &Stupeň

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radRadio)
en_US: &Rad
cs: &Radián

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, hexRadio)
en_US: Switch base to hexadecimal.
cs: Přepnout soustavu do šestnáctkové.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, decRadio)
en_US: Switch base to decimal.
cs: Přepnout soustavu do desítkové.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, octRadio)
en_US: Switch base to octal.
cs: Přepnout soustavu do osmičkové.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, binRadio)
en_US: Switch base to binary.
cs: Přepnout soustavu do dvojkové.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCSt)
en_US: Clear data store
cs: Smazat data

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbOR)
en_US: Bitwise OR
cs: Bitové OR

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbHyp)
en_US: Hyperbolic mode
cs: Hyperbolický režim

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbRsh)
en_US: Right bit shift
cs: Bitový posun doprava

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCube)
en_US: Cube
cs: Třetí mocnina

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbCos)
en_US: Cos
cs: Kos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbXOR)
en_US: Bitwise XOR
cs: Bitové XOR

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAND)
en_US: Bitwise AND
cs: Bitové AND

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLsh)
en_US: Left bit shift
cs: Bitový posun doleva

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCmp)
en_US: One's complement
cs: Doplněk do jedné

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPercent)
en_US: Percent
cs: Procento

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDivision)
en_US: Division
cs: Dělení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMultiplication)
en_US: Multiplication
cs: Násobení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEqual)
en_US: Result
cs: Výsledek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPeriod)
en_US: Decimal point
cs: Desetinné místo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAllClear)
en_US: Clear all
cs: Vyprázdnit vše

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemClear)
en_US: Memory clear
cs: Vyčištění paměti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemRecall)
en_US: Memory recall
cs: Vyvolání paměti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPlusMinus)
en_US: Change sign
cs: Změnit znaménko

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbParenOpen)
en_US: Open parenthesis
cs: Levá závorka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbClear)
en_US: Clear
cs: Vyprázdnit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemPlusMinus)
en_US: Add to memory
cs: Přidat do paměti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemStore)
en_US: Memory store
cs: Uložení paměti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbParenClose)
en_US: Close parenthesis
cs: Pravá závorka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbShift)
en_US: Second button function
cs: Druhá funkce tlačítka

[ctx: Write display data into memory]
en_US: Store
cs: Uložit

en_US: Write display data into memory
cs: Zapsat zobrazená data do paměti

en_US: Set Name
cs: Nastavit jméno

en_US: Choose From List
cs: Vybrat ze seznamu

en_US: New Name for Constant
cs: Nový název konstanty

en_US: New name:
cs: Nový název:

en_US: Mathematics
cs: Matematika

en_US: Electromagnetism
cs: Elektromagnetismus

en_US: Atomic && Nuclear
cs: Atomové a nukleární

en_US: Thermodynamics
cs: Termodynamika

en_US: Gravitation
cs: Gravitace

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en_US: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Pi
cs: Pí

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Euler Number
cs: Eulerovo číslo

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Golden Ratio
cs: Zlatý řez

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Light Speed
cs: Rychlost světla

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Planck's Constant
cs: Planckova konstanta

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Gravitational Constant
cs: Gravitační konstanta

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Earth Acceleration
cs: Zrychlení Země

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Elementary Charge
cs: Elementární náboj

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Impedance of Vacuum
cs: Impedance vakua

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Fine-Structure Constant
cs: Konstanta jemné struktury

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Permeability of Vacuum
cs: Permeabilita vakua

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Permittivity of Vacuum
cs: Permitivita vakua

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Boltzmann Constant
cs: Boltzmannova konstanta

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Atomic Mass Unit
cs: Jednotka atomové hmotnosti

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Molar Gas Constant
cs: Konstanta molárního plynu

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Stefan-Boltzmann Constant
cs: Stefan-Boltzmannova konstanta

note: i18n: tag constant attribute name
en_US: Avogadro's Number
cs: Avogadrova konstanta
