kcalc - en to he translation catalogue (122 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayColorsBox)
en: Display Colors
he: צבעי תצוגה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Foreground:
he: &קידמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Background:
he: &רקע:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonColorsBox)
en: Button Colors
he: צבעי כפתורים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Functions:
he: &פונקציות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: St&atistic functions:
he: פו&נקציות סטטיסטיות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: He&xadecimals:
he: הק&סדצימליים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: &Numbers:
he: &מספרים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &Memory:
he: זי&כרון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: O&perations:
he: פעו&לות:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Constants) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, constantsBox)
en: Constants
he: קבועים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton0) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton3) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton
en: Predefined
he: מוגדרים מראש

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, General)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, precisionGroupBox)
en: Precision
he: דיוק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Maximum number of digits:
he: &מספר מרבי של ספרות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en: Set &decimal precision
he: הגדר &דיוק עשרוני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GroupDigits)
en: Group digits
he: קבץ ספרות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGroupBox)
en: Misc
he: שונות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: &Beep on error
he: &צפצף במקרה של שגיאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en: Show &result in window title
he: הראה &תוצאות בכותרת החלון

en: &Constants
he: &קבועים

en: Add display to memory
he: הוסף תצוגה לזיכרון

en: Subtract from memory
he: חסר מהזיכרון

en: Third power
he: בחזקה שלישית

en: Cube root
he: שורש שלישי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSin)
en: Sine
he: סינוס

en: Arc sine
he: ארק סינוס

en: Hyperbolic sine
he: סינוס היפרבולי

en: Inverse hyperbolic sine
he: סינוס היפרבולי הופכי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCos)
en: Cosine
he: קוסינוס

en: Arc cosine
he: ארק קוסינוס

en: Hyperbolic cosine
he: קוסינוס היפרבולי

en: Inverse hyperbolic cosine
he: קוסינוס היפרבולי הופכי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbTan)
en: Tangent
he: טנגנס

en: Arc tangent
he: ארק טנגנס

en: Hyperbolic tangent
he: טנגנס היפרבולי

en: Inverse hyperbolic tangent
he: טנגנס היפרבולי הופכי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLog)
en: Logarithm to base 10
he: לוגריתמים בבסיס 10

en: 10 to the power of x
he: 10 בחזקת x

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLn)
en: Natural log
he: לוגריתם טבעי

en: Exponential function
he: פונקציות שמועלת בחזקה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbNData)
en: Number of data entered
he: מספר המידע שהוכנס

en: Sum of all data items
he: סכום כל המידע שהוכנס

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMean)
en: Mean
he: ממוצע

en: Sum of all data items squared
he: סכום כל המידע בריבוע

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSd)
en: Standard deviation
he: סטיית תקן

en: Sample standard deviation
he: סטיית תקן נדגמת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDat)
en: Enter data
he: הזן נתונים

en: Delete last data item
he: מחק את את פריט המידע האחרון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMod)
en: Modulo
he: מודולו

en: Integer division
he: חילוק בשלם

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbReci)
en: Reciprocal
he: המספר ההופכי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbFactorial)
en: Factorial
he: עצרת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSquare)
en: Square
he: ריבוע

en: Square root
he: שורש ריבועי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPower)
en: x to the power of y
he: לעלות את x בחזקת y

en: x to the power of 1/y
he: להעלות את x בחזקת 1/x

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEE)
en: Exponent
he: מעריך

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMed)
en: Median
he: חציון

en: Last stat item erased
he: פריט הסטטיסטיקה האחרון נמחק

en: Stat mem cleared
he: התחל ניקוי זיכרון

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Font
he: גופן

en: Select Display Font
he: בחירת גופן תצוגה

en: Colors
he: צבעים

en: Button & Display Colors
he: צבעי הכפתורים והתצוגה

en: KDE Calculator
he: המחשבון של KDE

note: i18n: ectx: label, entry (ForeColor), group (Colors)
en: The foreground color of the display.
he: צבע הקדמה של התצוגה.

note: i18n: ectx: label, entry (BackColor), group (Colors)
en: The background color of the display.
he: צבע הרקע של התצוגה.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberButtonsColor), group (Colors)
en: The color of number buttons.
he: הצבע של כפתורי המספרים.

note: i18n: ectx: label, entry (FunctionButtonsColor), group (Colors)
en: The color of function buttons.
he: הצבע של כפתורי הפונקציות.

note: i18n: ectx: label, entry (StatButtonsColor), group (Colors)
en: The color of statistical buttons.
he: הצבע של הכפתורים הסטטיסטיים.

note: i18n: ectx: label, entry (HexButtonsColor), group (Colors)
en: The color of hex buttons.
he: הצבע של כפתורי ההקסא.

note: i18n: ectx: label, entry (MemoryButtonsColor), group (Colors)
en: The color of memory buttons.
he: הצבע של כפתורי הזיכרון.

note: i18n: ectx: label, entry (OperationButtonsColor), group (Colors)
en: The color of operation buttons.
he: הצבע של כפתורי הפעולות.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayFont), group (Font)
en: The font to use in the display.
he: הגופן לשימוש בתצוגה.

note: i18n: ectx: label, entry (Precision), group (Precision)
en: Maximum number of digits displayed.
he: מספר מרבי של ספרות להצגה.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Precision), group (Precision)
en: 
    	KCalc can compute with many more digits than the number that
    	fits on the display. This setting gives the maximum number of
    	digits displayed, before KCalc starts using scientific notation,
    	i.e. notation of the type 2.34e12.
he: 
    	KCalc יכול לחשב עם יותר ספרות מאשר המסך יכול להציג.
    	הגדרות אלו יגרמו לכך שהמקסימום של ספרות
    	יוצגו, לפני ש-KCalc יתחיל להשתמש בהצגה מדעית.
    	הצגה מדעית נראית כך 2.34e12.

note: i18n: ectx: label, entry (FixedPrecision), group (Precision)
en: Number of fixed decimal digits.
he: מספר מתוקן של מקומות עשרוניים.

note: i18n: ectx: label, entry (Fixed), group (Precision)
en: Whether to use fixed decimal places.
he: האם להשתמש במספר קבוע של מקומות עשרוניים.

note: i18n: ectx: label, entry (Beep), group (General)
en: Whether to beep on error.
he: האם לצפצף בשגיאות.

note: i18n: ectx: label, entry (CaptionResult), group (General)
en: Whether to show the result in the window title.
he: האם להציג את התוצאה בכותרת החלון.

note: i18n: ectx: label, entry (GroupDigits), group (General)
en: Whether to group digits.
he: האם לקבץ ספרות.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowConstants), group (General)
en: Whether to show constant buttons.
he: האם להציג כפתורי קבועים.

note: i18n: ectx: label, entry (nameConstant$(ConstIndex)), group (UserConstants)
en: Name of the user programmable constants.
he: שם הקבועים ניתני תכנות של המשתמש.

note: i18n: ectx: label, entry (valueConstant$(ConstIndex)), group (UserConstants)
en: List of user programmable constants
he: רשימת הקבועים ניתני תכנות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, hexRadio)
en: Switch base to hexadecimal.
he: החלף לבסיס 16 (הקסאדצימלי)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hexRadio)
en: He&x
he: ה&קס

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, decRadio)
en: Switch base to decimal.
he: החלף לבסיס עשרוני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, decRadio)
en: &Dec
he: &עשרוני

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, octRadio)
en: Switch base to octal.
he: החלף לבסיס 8 (אוקטלי).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, binRadio)
en: Switch base to binary.
he: החלף לבינארי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, binRadio)
en: &Bin
he: &בינארי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCSt)
en: Clear data store
he: נקה את מאגר הנתונים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbOR)
en: Bitwise OR
he: ביצוע או (OR) על סיביות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbHyp)
en: Hyperbolic mode
he: מצב היפרבולי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbRsh)
en: Right bit shift
he: הזזת הסיבית הימנית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbXOR)
en: Bitwise XOR
he: ביצוע XOR על סיביות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAND)
en: Bitwise AND
he: ביצוע וגם (AND) על סיביות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLsh)
en: Left bit shift
he: הזזת הסיבית השמאלית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCmp)
en: One's complement
he: המשלים לאחד

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPercent)
en: Percent
he: אחוז

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDivision)
en: Division
he: חילוק

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMultiplication)
en: Multiplication
he: כפל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEqual)
en: Result
he: תוצאה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPeriod)
en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAllClear)
en: Clear all
he: נקה הכל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemRecall)
en: Memory recall
he: שליפה מהזיכרון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPlusMinus)
en: Change sign
he: החלפת סימן

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbClear)
en: Clear
he: נקה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemStore)
en: Memory store
he: אחסן בזיכרון

en: Write display data into memory
he: כתוב מידע תצוגה לזיכרון

en: Set Name
he: הגדר שם

en: Choose From List
he: בחר מהרשימה

en: New Name for Constant
he: שם חדש לקבוע

en: New name:
he: שם חדש:

en: Mathematics
he: מתמטיקה

en: Electromagnetism
he: אלקטרומגנטיות

en: Atomic && Nuclear
he: אטומי וגרעיני

en: Thermodynamics
he: תרמודינאמיקה

en: Gravitation
he: גרוויטציה

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: &הגדרות
