kcalc - en to kk translation catalogue (196 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayColorsBox)
en: Display Colors
kk: Дисплейдің түстері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Foreground:
kk: &Цифрлардың түсі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Background:
kk: &Аясының түсі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonColorsBox)
en: Button Colors
kk: Батырмалар түстері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Functions:
kk: &Функциялардың:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: St&atistic functions:
kk: &Статистикалықтардың:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: He&xadecimals:
kk: Он&алтылықтардың:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: &Numbers:
kk: &Цифрлардың:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &Memory:
kk: &Жадының:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: O&perations:
kk: А&малдардың:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Constants) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, constantsBox)
en: Constants
kk: Тұрақтылар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton0) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton3) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton
en: Predefined
kk: Дайындары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buttonlabel)
en: &Button font:
kk: &Батырманың қаріпі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_ButtonFont)
en: The font to use for the buttons
kk: Батырмаларда қолданатын қаріп

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displaylabel)
en: &Display font:
kk: &Дисплей қаріпі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_DisplayFont)
en: The font to use in the display
kk: Дисплейде қолданатын қаріп

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, General)
en: General
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, precisionGroupBox)
en: Precision
kk: Дәлдігі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Maximum number of digits:
kk: Цифрлар санының &шегі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_Precision)
en: Maximum number of digits displayed
kk: Дисплейде көрсетілетін цифрлар санының шегі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Precision)
en: KCalc can compute with many more digits than the number that fits on the display. This setting gives the maximum number of digits displayed, before KCalc starts using scientific notation, i.e. notation of the type 2.34e12.
kk: KCalc есебінде қолданылатын цифрлар саны дисплейде көрсетілетіннен eдәуір артық. Бұл параметр, KCalc санды ғылыми (мысалы, мынандай: 2.34e12) түрде көрсетуге ауыспай тұрғанда, дисплейде көрсетілетін цифрлар санын анықтайды.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en: Whether to use fixed decimal places
kk: Бөлшек бөлігінің цифрлар санын бекіту керек пе - жоқ па

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en: Set &decimal precision
kk: &Ондық бөлшек бөлігі бекітілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FixedPrecision)
en: Number of fixed decimal digits
kk: Бекітілген ондық цифрлар саны

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Grouping
kk: Топтастыру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_GroupDigits)
en: Whether to group digits
kk: Цифрларды топтастыру керек пе - жоқ па

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GroupDigits)
en: Group digits
kk: Цифрлар топталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_binary_lb)
en: Binary
kk: Екілік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_octal_lb)
en: Octal
kk: Сегіздік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_hexadecimal_lb)
en: Hexadecimal
kk: Оналтылық

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGroupBox)
en: Misc
kk: Тағы басқа

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Whether to beep on error
kk: Қате туралы дыбыс белгісін беруі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: &Beep on error
kk: Қате туралы &дыбыс белгісі болсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en: Whether to show the result in the window title
kk: Нәтижені терезенің айдарында көрсететін қылу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en: Show &result in window title
kk: &Нәтижесі терезенің айдарында көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en: Whether to use Two's Complement for non-decimal numbers
kk: Ондық емес сандарда екіге толықтауыш кодын пайдалануы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en: Select to use Two's Complement notation for Binary, Octal and Hexidecimal numbers. This is a common notation to represent negative numbers for non-decimal numbers in computers.
kk: Екілік, сегіздік, оналтылық сандарда екіге толықтауыш кодын пайдалануды таңдау. Бұл компьютерлерде ондық емес теріс сандарды таңбалаудың әдетті әдісі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en: Two's complement
kk: Екіге толықтауыш қолдансын

en: Simple Mode
kk: Жай күйі

en: Science Mode
kk: Ғылыми күйі

en: Statistic Mode
kk: Статистикалық күйі

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Numeral System Mode
kk: Сан жүйесінің күйі

en: Constants &Buttons
kk: Тұрақтылардың батырмалары

en: Show B&it Edit
kk: Б&ит редакторы

en: &Constants
kk: &Тұрақтылар

en: Add display to memory
kk: Дисплейдегіні жадындағына қосу

en: Subtract from memory
kk: Жадындағыны дисплейдегіне азайту

en: Third power
kk: Кубы

en: Cube root
kk: Кубтық түбірі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSin)
en: Sine
kk: Синус

en: Arc sine
kk: Арксинус

en: Hyperbolic sine
kk: Гиперболалық синус

en: Inverse hyperbolic sine
kk: Кері гиперболалық синус

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCos)
en: Cosine
kk: Косинус

en: Arc cosine
kk: Арккосинус

en: Hyperbolic cosine
kk: Гиперболалық косинус

en: Inverse hyperbolic cosine
kk: Кері гиперболалық косинус

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbTan)
en: Tangent
kk: Тангенс

en: Arc tangent
kk: Арктангенс

en: Hyperbolic tangent
kk: Гиперболалық тангенс

en: Inverse hyperbolic tangent
kk: Кері гиперболалық тангенс

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLog)
en: Logarithm to base 10
kk: Ондық логарифм

en: 10 to the power of x
kk: x дәрежесіндегі 10

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLn)
en: Natural log
kk: Натурал логарифм

en: Exponential function
kk: Экспоненттік функция

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbNData)
en: Number of data entered
kk: Қанша сандар енгізілген

en: Sum of all data items
kk: Қосындысы

[ctx: Mean]
en: Mea
kk: Орта

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMean)
en: Mean
kk: Орташасы

en: Sum of all data items squared
kk: Квадраттарының қосындысы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSd)
en: Standard deviation
kk: Стандартты ауытқысы

en: Sample standard deviation
kk: Таңдаманың стандартты ауытқысы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDat)
en: Enter data
kk: Деректі енгізу

en: Delete last data item
kk: Соңғы енгізген деректі өшіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMod)
en: Modulo
kk: Модулі

en: Integer division
kk: Бүтін бөлу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbReci)
en: Reciprocal
kk: Керілеу

[ctx: n Choose m]
en: nCm
kk: C<sup>n</sup><sub>m</sub>

en: n Choose m
kk: n нысаннан m нысанды таңдаулар саны

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbFactorial)
en: Factorial
kk: Факториал

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSquare)
en: Square
kk: Квадраты

en: Square root
kk: Квадраттық түбірі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPower)
en: x to the power of y
kk: x-тің y дәрежесі

en: x to the power of 1/y
kk: x-тің 1/y дәрежесі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEE)
en: Exponent
kk: Дәрежесі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMed)
en: Median
kk: Медиана

en: Last stat item erased
kk: Соңғы статистикалық дерек өшірілді

en: Stat mem cleared
kk: Статистикалық жады тазаланды

en: General Settings
kk: Жалпы баптауы

en: Font
kk: Қаріпі

en: Select Display Font
kk: Дисплей қаріпін таңдау

en: Colors
kk: Түстері

en: Button & Display Colors
kk: Батырмалар мен дисплейдің түстері

en: Define Constants
kk: Тұрақтыларды анықтау

en: KDE Calculator
kk: KDE калькуляторы

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

note: i18n: ectx: label, entry (ForeColor), group (Colors)
en: The foreground color of the display.
kk: Дисплейдегі цифрлардың түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (BackColor), group (Colors)
en: The background color of the display.
kk: Дисплей аясының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberButtonsColor), group (Colors)
en: The color of number buttons.
kk: Цифрлар батырмаларының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (FunctionButtonsColor), group (Colors)
en: The color of function buttons.
kk: Функңциялар батырмаларының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (StatButtonsColor), group (Colors)
en: The color of statistical buttons.
kk: Статистика батырмаларының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (HexButtonsColor), group (Colors)
en: The color of hex buttons.
kk: Оналтылық батырмаларының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (MemoryButtonsColor), group (Colors)
en: The color of memory buttons.
kk: Жады батырмаларының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (OperationButtonsColor), group (Colors)
en: The color of operation buttons.
kk: Амалдар батырмаларының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (ButtonFont), group (Font)
en: The font to use for the buttons.
kk: Дисплейде қолданатын қаріп.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayFont), group (Font)
en: The font to use in the display.
kk: Дисплейде қолданылатын қаріп.

note: i18n: ectx: label, entry (Precision), group (Precision)
en: Maximum number of digits displayed.
kk: Дисплейде көрсетілетін цифрлар санының шегі.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Precision), group (Precision)
en: 
    	KCalc can compute with many more digits than the number that
    	fits on the display. This setting gives the maximum number of
    	digits displayed, before KCalc starts using scientific notation,
    	i.e. notation of the type 2.34e12.
kk: 
    	KCalc есебінде қолданылатын цифрлар саны дисплейде көрсетілетіннен
    	eдәуір артық. Бұл параметр дисплейде көрсетілетін цифрлар санын
    	анықтайды. Егер бұл параметр жетпейтін болса KCalc санды ғылыми
    	түрде көрсетеді, мысалы, былай 2.34e12.

note: i18n: ectx: label, entry (FixedPrecision), group (Precision)
en: Number of fixed decimal digits.
kk: Ондық цифрлар санын бекіту үшін.

note: i18n: ectx: label, entry (Fixed), group (Precision)
en: Whether to use fixed decimal places.
kk: Бөлшек бөлігінің цифрлар санын бекіту үшін.

note: i18n: ectx: label, entry (Beep), group (General)
en: Whether to beep on error.
kk: Қате туралы дыбыс белгісін беретін қылу үшін.

note: i18n: ectx: label, entry (CaptionResult), group (General)
en: Whether to show the result in the window title.
kk: Нәтижені терезенің айдарында көрсететін қылу үшін.

note: i18n: ectx: label, entry (GroupDigits), group (General)
en: Whether to group digits.
kk: Цифрларды үш-үштен топтастыру үшін.

note: i18n: ectx: label, entry (TwosComplement), group (General)
en: Whether to use Two's Complement for non-decimal numbers.
kk: Ондық емес сандарда екіге толықтауыш кодын пайдалануы.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TwosComplement), group (General)
en: 
            Select to use Two's Complement notation for Binary, Octal
            and Hexidecimal numbers. This is a common notation to represent
            negative numbers in computers.
kk: 
            Екілік, сегіздік, оналтылық сандарда екіге толықтауыш кодын
            пайдалануды таңдау. Бұл компьютерлерде ондық емес теріс
            сандарды таңбалаудың әдетті әдіс.

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Easy Calculator Mode
kk: Оңай калькулятор күйі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en: A very simple mode where only the basic calculator buttons are shown
kk: Тек қана негізгі калькулятор батырмалары көрсетілген қарапайым күйі

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Science Calculator Mode
kk: Ғылыми калкулятор күйі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Mode with science buttons and optional constants buttons
kk: Ғылыми және, қалау бойынша, түрақтылар батырмалары бар күйі

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Statistic Calculator Mode
kk: Статистикалық калкулятор күйі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Mode with additional statistics buttons and optional constants buttons
kk: Қосымша статистикалық және, қалау бойынша, түрақтылар батырмалары бар күйі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Mode with logic buttons and selectable base. Optional bit edit available.
kk: Логикалық амалдар және сан жүйесі таңдамалы күйі. Қалау бойынша, бит редакторы болмақ.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowBitset), group (General)
en: Whether to show the bit edit widget.
kk: Бит редактор виджетін келтіру.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowConstants), group (General)
en: Whether to show constant buttons.
kk: Тұрақтылардың батырмаларын көрсетуі.

note: i18n: ectx: label, entry (AngleMode), group (General)
en: Degrees, radians or grads
kk: Градус, радиан, не град

note: i18n: ectx: label, entry (BaseMode), group (General)
en: Numeric base
kk: Сан жүйесінің негізі

note: i18n: ectx: label, entry (BinaryGrouping), group (Grouping)
en: Binary figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
kk: Екілік сандар әр X таңбадан кейін бос орын аралығымен бөлінеді.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BinaryGrouping), group (Grouping)
en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of 10111001 you can display 1011 1001, by setting the setting to
                4, thus inserting a whitespace after every 4th digit.
kk: 
                Көріп-оқуға ыңғайлы болу үшін сан таңбаларын топтаструға болады
                мысалы, 10111001 дегенді 1011 1001 деп көрсету үшін,бұл параметрін 4 деп қойып,            әрбір 4 таңбадан кейін бос орын енгізуге болады.

note: i18n: ectx: label, entry (OctalGrouping), group (Grouping)
en: Octal figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
kk: Сегіздік сандар әр X таңбадан кейін бос орын аралығымен бөлінеді.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (OctalGrouping), group (Grouping)
en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of 42140213 you can display 4214 0213, by setting the setting to
                4, thus inserting a whitespace after every 4th digit.
kk: 
                Көріп-оқуға ыңғайлы болу үшін сан таңбаларын топтаструға болады
                мысалы, 42140213 дегенді 4214 0213 деп көрсету үшін,бұл параметрін 4 деп қойып,            әрбір 4 таңбадан кейін бос орын енгізуге болады.

note: i18n: ectx: label, entry (HexadecimalGrouping), group (Grouping)
en: Hexadecimal figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
kk: Оналылық сандар әр X таңбадан кейін бос орын аралығымен бөлінеді.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HexadecimalGrouping), group (Grouping)
en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of AF1C42 you can display AF 1C 42, by setting the setting to
                2, thus inserting a whitespace after every 2nd digit.
kk: 
                Көріп-оқуға ыңғайлы болу үшін сан таңбаларын топтаструға болады
                мысалы, AF1C42 дегенді AF 1C 42  деп көрсету үшін,бұл параметрін 2 деп қойып,            әрбір 2 таңбадан кейін бос орын енгізуге болады.

note: i18n: ectx: label, entry (nameConstant$(ConstIndex)), group (UserConstants)
en: Name of the user programmable constants.
kk: Пайдаланушы тағайындайтын тұрақтыларының атауы.

note: i18n: ectx: label, entry (valueConstant$(ConstIndex)), group (UserConstants)
en: List of user programmable constants
kk: Пайдаланушы белгілейтін тұрақтылар тізімі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcBitset, mBitset)
en: Click on a Bit to toggle it.
kk: Битті ауыстыру үшін оны түртіңіз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, hexRadio)
en: Switch base to hexadecimal.
kk: Оналтылық сандарға ауысу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hexRadio)
en: He&x
kk: &Hex

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, decRadio)
en: Switch base to decimal.
kk: Ондық сандарға ауысу.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, octRadio)
en: Switch base to octal.
kk: Сегіздік сандарға ауысу.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, binRadio)
en: Switch base to binary.
kk: Екілік сандарға ауысу.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCSt)
en: Clear data store
kk: Жадындағы деректерді өшіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbOR)
en: Bitwise OR
kk: Биттік НЕМЕСЕ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbHyp)
en: Hyperbolic mode
kk: Гиперболалық режімі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbRsh)
en: Right bit shift
kk: Биттерді оңға ығыстыру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCube)
en: Cube
kk: Кубы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbXOR)
en: Bitwise XOR
kk: Биттік СЫЙЫСПАЙТЫН НЕМЕСЕ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAND)
en: Bitwise AND
kk: Биттік ЖӘНЕ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLsh)
en: Left bit shift
kk: Биттерді солға ығыстыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbMean)
en: Mea
kk: Орта

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCmp)
en: One's complement
kk: Бірге толықтауышы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPercent)
en: Percent
kk: Пайызы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDivision)
en: Division
kk: Бөлу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMultiplication)
en: Multiplication
kk: Көбейту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMinus)
en: Minus
kk: Минус

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPlus)
en: Plus
kk: Плюс

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEqual)
en: Result
kk: Нәтижесі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPeriod)
en: Decimal point
kk: Ондық нүкте

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAllClear)
en: Clear all
kk: Бүкілін тазалау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemClear)
en: Memory clear
kk: Жадын өшіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemRecall)
en: Memory recall
kk: Жадынан шығару

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPlusMinus)
en: Change sign
kk: Терістеу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbParenOpen)
en: Open parenthesis
kk: Ашатын жақша

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbClear)
en: Clear
kk: Тазалау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemPlusMinus)
en: Add to memory
kk: Дисплейдегіні жадындағына қосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemStore)
en: Memory store
kk: Жадына сақтау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbParenClose)
en: Close parenthesis
kk: Жабатын жақша

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbShift)
en: Second button function
kk: Батырманың екінші функциясы

[ctx: Write display data into memory]
en: Store
kk: Сақтау

en: Write display data into memory
kk: Дисплейдегіні жадына жазу

en: Set Name
kk: Атау беру

en: Choose From List
kk: Тізімінен таңдау

en: New Name for Constant
kk: Тұрақтының жаңа атауы

en: New name:
kk: Жаңа атау:

en: Mathematics
kk: Математика

en: Electromagnetism
kk: Электромагнетизм

en: Atomic && Nuclear
kk: Атом мен ядролық

en: Thermodynamics
kk: Термодинамика

en: Gravitation
kk: Гравитация

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: tag constant attribute name
en: Pi
kk: "Пи" саны

note: i18n: tag constant attribute name
en: Euler Number
kk: Эйлер саны

note: i18n: tag constant attribute name
en: Golden Ratio
kk: Алтын қима

note: i18n: tag constant attribute name
en: Light Speed
kk: Жарық жылдамдығы

note: i18n: tag constant attribute name
en: Planck's Constant
kk: Планк тұрақтысы

note: i18n: tag constant attribute name
en: Gravitational Constant
kk: Гравитация тұрақтысы

note: i18n: tag constant attribute name
en: Earth Acceleration
kk: Еркін түсу үдеуі

note: i18n: tag constant attribute name
en: Elementary Charge
kk: Электрон заряды

note: i18n: tag constant attribute name
en: Impedance of Vacuum
kk: Вакуумның импедансы

note: i18n: tag constant attribute name
en: Fine-Structure Constant
kk: Жұқа құрылым тұрақтысы

note: i18n: tag constant attribute name
en: Permeability of Vacuum
kk: Вакуумның магниттік өтімділігі

note: i18n: tag constant attribute name
en: Permittivity of Vacuum
kk: Вакуумның диэлектрлік өтімділігі

note: i18n: tag constant attribute name
en: Boltzmann Constant
kk: Больцман тұрақтысы

note: i18n: tag constant attribute name
en: Atomic Mass Unit
kk: Массаның атомдық бірлігі

note: i18n: tag constant attribute name
en: Molar Gas Constant
kk: Мольдік газ тұрақтысы

note: i18n: tag constant attribute name
en: Stefan-Boltzmann Constant
kk: Стефан-Больцман тұрақтысы

note: i18n: tag constant attribute name
en: Avogadro's Number
kk: Авогадро саны
