kcalc - en to nl translation catalogue (216 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayColorsBox)
en: Display Colors
nl: Schermkleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Foreground:
nl: &Voorgrond:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Background:
nl: &Achtergrond:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonColorsBox)
en: Button Colors
nl: Kleuren van knoppen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Background
nl: Achtergrond:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Foreground
nl: Voorgrond:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Functions:
nl: &Functies:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: St&atistic functions:
nl: &Statistische functies:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: He&xadecimals:
nl: He&xadecimale getallen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: &Numbers:
nl: &Getallen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &Memory:
nl: Ge&heugen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: O&perations:
nl: &Bewerkingen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: &Constants:
nl: &Constanten:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Constants) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, constantsBox)
en: Constants
nl: Constanten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton0) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton3) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton
en: Predefined
nl: Voorgedefinieerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buttonlabel)
en: &Button font:
nl: &Lettertype voor de knop:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_ButtonFont)
en: The font to use for the buttons
nl: Het te gebruiken lettertype voor de knoppen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displaylabel)
en: &Display font:
nl: Lettertype &tonen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_DisplayFont)
en: The font to use in the display
nl: Het te gebruiken lettertype in het scherm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, historylabel)
en: &History font:
nl: Lettertype voor &geschiedenis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_HistoryFont)
en: The font to use in the history
nl: Het te gebruiken lettertype in de geschiedenis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, General)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, precisionGroupBox)
en: Precision
nl: Nauwkeurigheid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Maximum number of digits:
nl: &Maximum aantal cijfers:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_Precision)
en: Maximum number of digits displayed
nl: Maximum aantal getoonde cijfers

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Precision)
en: KCalc can compute with many more digits than the number that fits on the display. This setting gives the maximum number of digits displayed, before KCalc starts using scientific notation, i.e. notation of the type 2.34e12.
nl: Kcalc voert de berekeningen uit met veel meer cijfers dan het aantal dat kan worden getoond. Hiermee stelt u het grootste aantal getoonde cijfers in voordat de wetenschappelijke notatie wordt gebruikt, zoals 2,34e12.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en: Whether to use fixed decimal places
nl: Of er een vast aantal decimale cijfers moet worden gebruikt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en: Set &decimal precision
nl: Decimale &nauwkeurigheid instellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FixedPrecision)
en: Number of fixed decimal digits
nl: Vast aantal decimale cijfers

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Grouping
nl: Groepering

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_GroupDigits)
en: Whether to group digits
nl: Of cijfers gegroepeerd moeten worden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GroupDigits)
en: Group digits
nl: Cijfers groeperen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_binary_lb)
en: Binary
nl: Binair

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_octal_lb)
en: Octal
nl: Octaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, grouping_hexadecimal_lb)
en: Hexadecimal
nl: Hexadecimaal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGroupBox)
en: Misc
nl: Overige

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Whether to beep on error
nl: Of er een geluidssignaal gegeven moet worden bij een fout

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: &Beep on error
nl: &Geluidssignaal bij fout

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en: Whether to show the result in the window title
nl: Of er een resultaat in de venstertitel getoond moet worden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en: Show &result in window title
nl: &Resultaat in venstertitel tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en: Whether to use Two's Complement for non-decimal numbers
nl: Of 2-complement gebruikt moet worden voor niet decimale getallen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en: Select to use Two's Complement notation for Binary, Octal and Hexidecimal numbers. This is a common notation to represent negative numbers for non-decimal numbers in computers.
nl: Selecteer hier om de 2-complement notatie te gebruiken voor binaire, octale en hexadecimale getallen. Dit is een algemene notatie om negatieve getallen te representeren voor niet-decimale getallen in computers.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en: Two's complement
nl: 2-complement

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RepeatLastOperation)
en: Repeat operation for each result
nl: Bewerking herhalen voor elk resultaat

en: Simple Mode
nl: Eenvoudige modus

en: Science Mode
nl: Wetenschappelijke modus

en: Statistic Mode
nl: Statistische modus

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Numeral System Mode
nl: Getalsysteem-modus

en: Show &History
nl: &Geschiedenis tonen

en: Constants &Buttons
nl: Knoppen &Constanten

en: Show B&it Edit
nl: B&itbewerking tonen

en: &Constants
nl: &Constanten

en: Add display to memory
nl: Getal in het scherm optellen bij geheugen

en: Subtract from memory
nl: Aftrekken van geheugen

en: Third power
nl: Derdemacht

en: Cube root
nl: Derdemachtswortel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSin)
en: Sine
nl: Sinus

en: Arc sine
nl: Arcsinus (inverse sinus, boogsinus)

en: Hyperbolic sine
nl: Hyperbolische sinus

en: Inverse hyperbolic sine
nl: Inverse hyperbolische sinus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCos)
en: Cosine
nl: Cosinus hyperbolicus

en: Arc cosine
nl: Arccosinus (inverse cosinus, boogcosinus)

en: Hyperbolic cosine
nl: Hyperbolische cosinus

en: Inverse hyperbolic cosine
nl: Inverse hyperbolische cosinus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbTan)
en: Tangent
nl: Tangens

en: Arc tangent
nl: Arctangens (inverse tangens, boogtangens)

en: Hyperbolic tangent
nl: Hyperbolische tangens

en: Inverse hyperbolic tangent
nl: Inverse hyperbolische tangens

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLog)
en: Logarithm to base 10
nl: Logaritme met grondtal 10

en: 10 to the power of x
nl: 10 tot de macht x

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLn)
en: Natural log
nl: Natuurlijke logaritme (logaritme met grondtal e)

en: Exponential function
nl: Exponentiële functie (e-macht, e tot de macht)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbNData)
en: Number of data entered
nl: Aantal ingevoerde getallen

en: Sum of all data items
nl: Som van alle getallen

[ctx: Mean]
en: Mea
nl: Gem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMean)
en: Mean
nl: Gemiddelde

en: Sum of all data items squared
nl: Som kwadraten van alle getallen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSd)
en: Standard deviation
nl: Standaard deviatie

en: Sample standard deviation
nl: Standaarddeviatie steekproef

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDat)
en: Enter data
nl: Getallen invoeren

en: Delete last data item
nl: Laatste getal wissen

en: Integer division
nl: Delen met gehele getallen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbReci)
en: Reciprocal
nl: Omgekeerde

en: n Choose m
nl: m Uit n

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbFactorial)
en: Factorial
nl: Faculteit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSquare)
en: Square
nl: Kwadraat

en: Square root
nl: Vierkantswortel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPower)
en: x to the power of y
nl: x tot de macht y

en: x to the power of 1/y
nl: x tot de macht 1/y (y-de machts wortel uit x)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMed)
en: Median
nl: Mediaan

en: Last stat item erased
nl: Laatste statistische gegeven gewist

en: Stat mem cleared
nl: Statistisch geheugen gewist

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Font
nl: Lettertype

en: Select Display Font
nl: Lettertype selecteren voor scherm

en: Colors
nl: Kleuren

en: Button & Display Colors
nl: Kleuren van knoppen en scherm

en: Define Constants
nl: Constanten definiëren

en: KDE Calculator
nl: KDE Rekenmachine

en: Copyright © 2008-2013, Evan Teran
    Copyright © 2000-2008, The KDE Team
    Copyright © 2003-2005, Klaus Niederkrüger
    Copyright © 1996-2000, Bernd Johannes Wuebben
nl: Copyright © 2008-2013, Evan Teran
    Copyright © 2000-2008, Het KDE-team
    Copyright © 2003-2005, Klaus Niederkrüger
    Copyright © 1996-2000, Bernd Johannes Wuebben

en: Maintainer
nl: Onderhouder

note: i18n: ectx: label, entry (ForeColor), group (Colors)
en: The foreground color of the display.
nl: De voorgrondkleur van het scherm.

note: i18n: ectx: label, entry (BackColor), group (Colors)
en: The background color of the display.
nl: De achtergrondkleur van het scherm.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberButtonsColor), group (Colors)
en: The color of number buttons.
nl: De kleur van de numerieke knoppen.

note: i18n: ectx: label, entry (FunctionButtonsColor), group (Colors)
en: The color of function buttons.
nl: De kleur van de functieknoppen.

note: i18n: ectx: label, entry (StatButtonsColor), group (Colors)
en: The color of statistical buttons.
nl: De kleur van de statistische knoppen.

note: i18n: ectx: label, entry (HexButtonsColor), group (Colors)
en: The color of hex buttons.
nl: De kleur van de hex-knoppen.

note: i18n: ectx: label, entry (MemoryButtonsColor), group (Colors)
en: The color of memory buttons.
nl: De kleur van de geheugenknoppen.

note: i18n: ectx: label, entry (OperationButtonsColor), group (Colors)
en: The color of operation buttons.
nl: De kleur van de knoppen voor bewerkingen.

note: i18n: ectx: label, entry (ConstantsButtonsColor), group (Colors)
en: The color of constants buttons.
nl: De kleur van de knoppen voor constanten.

note: i18n: ectx: label, entry (NumberFontsColor), group (Colors)
en: The color of number fonts.
nl: De kleur van getallen.

note: i18n: ectx: label, entry (FunctionFontsColor), group (Colors)
en: The color of function fonts.
nl: De kleur van functies.

note: i18n: ectx: label, entry (StatFontsColor), group (Colors)
en: The color of statistical fonts.
nl: De kleur van statistische functies.

note: i18n: ectx: label, entry (HexFontsColor), group (Colors)
en: The color of hex fonts.
nl: De kleur van de hex-getallen.

note: i18n: ectx: label, entry (MemoryFontsColor), group (Colors)
en: The color of memory fonts.
nl: De kleur van lettertypen voor het geheugen.

note: i18n: ectx: label, entry (OperationFontsColor), group (Colors)
en: The color of operation font.
nl: De kleur van bewerkingen.

note: i18n: ectx: label, entry (ConstantsFontsColor), group (Colors)
en: The color of constants fonts.
nl: De kleur van de lettertypen voor constanten..

note: i18n: ectx: label, entry (ButtonFont), group (Font)
en: The font to use for the buttons.
nl: Het te gebruiken lettertype voor de knoppen.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayFont), group (Font)
en: The font to use in the display.
nl: Het lettertype in het scherm.

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryFont), group (Font)
en: The font to use in the history.
nl: Het lte gebruiken lettertype in de geschiedenis.

note: i18n: ectx: label, entry (Precision), group (Precision)
en: Maximum number of digits displayed.
nl: Maximum aantal getoonde cijfers.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Precision), group (Precision)
en: 
    	KCalc can compute with many more digits than the number that
    	fits on the display. This setting gives the maximum number of
    	digits displayed, before KCalc starts using scientific notation,
    	i.e. notation of the type 2.34e12.
nl: 
    	Kcalc voert de berekeningen uit met veel meer cijfers dan het
    	aantal dat kan worden getoond. Hiermee stelt u het grootste aantal
    	getoonde cijfers in voordat de wetenschappelijke notatie wordt
    	gebruikt, zoals 2,34e12.
    ......

note: i18n: ectx: label, entry (FixedPrecision), group (Precision)
en: Number of fixed decimal digits.
nl: Vast aantal decimale cijfers.

note: i18n: ectx: label, entry (Fixed), group (Precision)
en: Whether to use fixed decimal places.
nl: Vast aantal decimale cijfers gebruiken?

note: i18n: ectx: label, entry (Beep), group (General)
en: Whether to beep on error.
nl: Geluidssignaal bij fout?

note: i18n: ectx: label, entry (CaptionResult), group (General)
en: Whether to show the result in the window title.
nl: Resultaat in de venstertitel tonen?

note: i18n: ectx: label, entry (GroupDigits), group (General)
en: Whether to group digits.
nl: Cijfers groeperen?

note: i18n: ectx: label, entry (TwosComplement), group (General)
en: Whether to use Two's Complement for non-decimal numbers.
nl: Of er 2-complement gebruikt moet worden voor niet-decimale getallen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TwosComplement), group (General)
en: 
            Select to use Two's Complement notation for Binary, Octal
            and Hexidecimal numbers. This is a common notation to represent
            negative numbers in computers.
nl: 
            Selecteer het gebruik van de 2-complement-notatie voor binaire, octale
            en hexadecimale getallen. Dit is a algemene notatie om negatieve
            getallen te representeren in computers.

note: i18n: ectx: label, entry (RepeatLastOperation), group (General)
en: Enables that the last operation is repeated when "=" is pressed
nl: Schakelt in dat de laatste bewerking herhaald wordt bij indrukken van "="

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Easy Calculator Mode
nl: Eenvoudige rekenmachine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en: A very simple mode where only the basic calculator buttons are shown
nl: Een heel eenvoudige modus met alleen de basisbewerkingen

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Science Calculator Mode
nl: Wetenschappelijke rekenmachine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Mode with science buttons and optional constants buttons
nl: Modus met knoppen voor wetenschappelijke bewerkingen en optioneel voor constanten

note: i18n: ectx: label, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Statistic Calculator Mode
nl: Statistische rekenmachine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Mode with additional statistics buttons and optional constants buttons
nl: Modus met ook knoppen voor statistische bewerkingen en optioneel voor constanten

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CalculatorMode), group (General)
en: Mode with logic buttons and selectable base. Optional bit edit available.
nl: Modus met knoppen voor logische bewerkingen en te selecteren grondtal. Optionele bitbewerking beschikbaar.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowBitset), group (General)
en: Whether to show the bit edit widget.
nl: Resultaat in het bitbewerkingwidget tonen?

note: i18n: ectx: label, entry (ShowConstants), group (General)
en: Whether to show constant buttons.
nl: Knoppen tonen voor constanten?

note: i18n: ectx: label, entry (ShowHistory), group (General)
en: Whether to show the history window.
nl: Of het geschiedenisvenster zichtbaar moet zijn.

note: i18n: ectx: label, entry (AngleMode), group (General)
en: Degrees, radians or grads
nl: Graden, radialen of decimale graad

note: i18n: ectx: label, entry (BaseMode), group (General)
en: Numeric base
nl: Numerieke basis

note: i18n: ectx: label, entry (BinaryGrouping), group (Grouping)
en: Binary figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
nl: Binaire getallen zullen gescheiden worden door witruimte na elk X-te cijfer.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BinaryGrouping), group (Grouping)
en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of 10111001 you can display 1011 1001, by setting the setting to
                4, thus inserting a whitespace after every 4th digit.
nl: 
                Voor gemakkelijker lezen is het mogelijk om de individuele cijfers in paren te groeperen
                bijvoorbeeld in plaats van 10111001 kunt u 1011 1001 tonen, door de instelling op 4 te
                zetten, dus witruimte tussen te voegen na elk 4de cijfer.

note: i18n: ectx: label, entry (OctalGrouping), group (Grouping)
en: Octal figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
nl: Octale getallen zullen gescheiden worden door witruimte na elk X-te cijfer.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (OctalGrouping), group (Grouping)
en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of 42140213 you can display 4214 0213, by setting the setting to
                4, thus inserting a whitespace after every 4th digit.
nl: 
                Voor gemakkelijker lezen is het mogelijk om de individuele cijfers in paren te groeperen
                bijvoorbeeld in plaats van 42140213 kunt u 4214 0213 tonen, door de instelling op 4 te
                zetten, dus witruimte tussen te voegen na elk 4de cijfer.

note: i18n: ectx: label, entry (HexadecimalGrouping), group (Grouping)
en: Hexadecimal figures will be separated by a whitespace after every Xth digit.
nl: Hexadecimale tekenreeeksen zullen gescheiden worden door witruimte na elk X-te teken.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HexadecimalGrouping), group (Grouping)
en: 
                For easier readability it's possible to visible group the individual digits into pairs
                for example instead of AF1C42 you can display AF 1C 42, by setting the setting to
                2, thus inserting a whitespace after every 2nd digit.
nl: 
                Voor gemakkelijker lezen is het mogelijk om de individuele tekens in paren te groeperen
                bijvoorbeeld in plaats van AF1C42 kunt u AF 1C 42 tonen, door de instelling op 2 te
                zetten, dus witruimte tussen te voegen na elk 2de teken.

note: i18n: ectx: label, entry (nameConstant$(ConstIndex)), group (UserConstants)
en: Name of the user programmable constants.
nl: Naam van de door gebruiker programmeerbare constanten.

note: i18n: ectx: label, entry (valueConstant$(ConstIndex)), group (UserConstants)
en: List of user programmable constants
nl: Lijst van de door gebruiker programmeerbare constanten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcBitset, mBitset)
en: Click on a Bit to toggle it.
nl: Klik op een bit dat u wilt wijzigen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, hexRadio)
en: Switch base to hexadecimal.
nl: Grondtal omzetten naar hexadecimaal (16-tallig).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, decRadio)
en: Switch base to decimal.
nl: Grondtal omzetten naar decimaal (10-tallig).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, octRadio)
en: Switch base to octal.
nl: Grondtal omzetten naar octaal (8-tallig).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, binRadio)
en: Switch base to binary.
nl: Grondtal omzetten naar binair (2-tallig).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCSt)
en: Clear data store
nl: Statistisch geheugen wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbCSt)
en: CSt
nl: StW

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbOR)
en: Bitwise OR
nl: Bitsgewijs OF

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbOR)
en: OR
nl: OF

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbHyp)
en: Hyperbolic mode
nl: Hyperbolische functies

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbRsh)
en: Right bit shift
nl: Right shift (alle bits een positie naar rechts)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCube)
en: Cube
nl: Derdemacht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbXOR)
en: Bitwise XOR
nl: Bitsgewijs XOF

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbXOR)
en: XOR
nl: XOF

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAND)
en: Bitwise AND
nl: Bitsgewijs EN

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbAND)
en: AND
nl: EN

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLsh)
en: Left bit shift
nl: Left shift (alle bits een positie naar links)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbMean)
en: Mea
nl: Gem

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbPower)
en: pow
nl: macht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCmp)
en: One's complement
nl: "One's complement" (alle bits omkeren)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPercent)
en: Percent
nl: Procent

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDivision)
en: Division
nl: Delen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMultiplication)
en: Multiplication
nl: Vermenigvuldigen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMinus)
en: Minus
nl: Min

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEqual)
en: Result
nl: Antwoord

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPeriod)
en: Decimal point
nl: Decimale komma

[ctx: . calculator button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KCalcButton, pbPeriod)
en: .
nl: ,

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAllClear)
en: Clear all
nl: Alles wissen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemClear)
en: Memory clear
nl: Geheugen wissen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemRecall)
en: Memory recall
nl: Getal uit geheugen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPlusMinus)
en: Change sign
nl: Ander teken (maal -1)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbParenOpen)
en: Open parenthesis
nl: Haakje links

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbClear)
en: Clear
nl: Wissen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemPlusMinus)
en: Add to memory
nl: Bij inhoud geheugen optellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemStore)
en: Memory store
nl: In geheugen opslaan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbParenClose)
en: Close parenthesis
nl: Haakje rechts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbShift)
en: Second button function
nl: Tweede functie op de knop

[ctx: Write display data into memory]
en: Store
nl: Geheugen

en: Write display data into memory
nl: Schrijf schermgegevens naar geheugen

en: Set Name
nl: Voer naam in

en: Choose From List
nl: Uit lijst kiezen

en: New Name for Constant
nl: Nieuwe naam voor constante

en: New name:
nl: Nieuwe naam:

en: Mathematics
nl: Wiskunde

en: Electromagnetism
nl: Elektromagnetisme

en: Atomic && Nuclear
nl: Atomair en nucleair

en: Thermodynamics
nl: Thermodynamica

en: Gravitation
nl: Zwaartekracht

[ctx: @label accessibility description of the calculation result display]
en: Result Display
nl: Weergave van resultaat

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: tag constant attribute name
en: Euler Number
nl: Getal van Euler

note: i18n: tag constant attribute name
en: Golden Ratio
nl: Gulden snede

note: i18n: tag constant attribute name
en: Light Speed
nl: Lichtsnelheid

note: i18n: tag constant attribute name
en: Planck's Constant
nl: Constante van Planck

note: i18n: tag constant attribute name
en: Gravitational Constant
nl: Zwaartekrachtsconstante

note: i18n: tag constant attribute name
en: Earth Acceleration
nl: Valversnelling op aarde

note: i18n: tag constant attribute name
en: Elementary Charge
nl: Elementaire lading

note: i18n: tag constant attribute name
en: Impedance of Vacuum
nl: Impedantie van vacuüm

note: i18n: tag constant attribute name
en: Fine-Structure Constant
nl: Fijnstructuurconstante

note: i18n: tag constant attribute name
en: Permeability of Vacuum
nl: Permeabiliteit van vacuüm

note: i18n: tag constant attribute name
en: Permittivity of Vacuum
nl: Permittiviteit van vacuüm

note: i18n: tag constant attribute name
en: Boltzmann Constant
nl: Boltzmannconstante

note: i18n: tag constant attribute name
en: Atomic Mass Unit
nl: Atomaire massa-eenheid

note: i18n: tag constant attribute name
en: Molar Gas Constant
nl: Molaire gasconstante

note: i18n: tag constant attribute name
en: Stefan-Boltzmann Constant
nl: Constante van Stefan-Boltzmann

note: i18n: tag constant attribute name
en: Avogadro's Number
nl: Getal van Avogadro
