kcalc - en to wa translation catalogue (53 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayColorsBox)
en: Display Colors
wa: Coleurs pol håynaedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Background:
wa: Coleur di &drî:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonColorsBox)
en: Button Colors
wa: Coleurs des botons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Functions:
wa: &Fonccions:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: He&xadecimals:
wa: He&csadecimås:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: &Numbers:
wa: &Nombes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &Memory:
wa: &Memwere:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: O&perations:
wa: O&peråcions:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, General)
en: General
wa: Djenerå

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, precisionGroupBox)
en: Precision
wa: Sipepieusté:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Maximum number of digits:
wa: Nombe &macsimom di chifes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Fixed)
en: Set &decimal precision
wa: Defini les &decimåles di spepieusté

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGroupBox)
en: Misc
wa: Totes sôres

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Whether to beep on error
wa: Si fåt xhufler s' i gn a ene aroke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: &Beep on error
wa: &Xhufler s' i gn a ene aroke

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en: Whether to show the result in the window title
wa: Si fåt mostrer l' rizultat e l' bår di tite del finiesse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CaptionResult)
en: Show &result in window title
wa: Mostrer l' &rizultat e l' bår di tite del finiesse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TwosComplement)
en: Two's complement
wa: Coplemint a deus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSin)
en: Sine
wa: Sinus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCos)
en: Cosine
wa: Cosinus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbTan)
en: Tangent
wa: Tandjinte

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLog)
en: Logarithm to base 10
wa: Logarite di båze 10

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbLn)
en: Natural log
wa: Logarite naturel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbNData)
en: Number of data entered
wa: Nombe di dnêyes di tapêyes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMean)
en: Mean
wa: Moyene

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDat)
en: Enter data
wa: Intrez les dnêyes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbReci)
en: Reciprocal
wa: Reciproke

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbFactorial)
en: Factorial
wa: Factoriele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbSquare)
en: Square
wa: Cwåré

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPower)
en: x to the power of y
wa: x al poujhance y

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEE)
en: Exponent
wa: Espozant

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMed)
en: Median
wa: Mediane

en: Last stat item erased
wa: Li dierin cayet di statistike est disfacé

en: Stat mem cleared
wa: Memwere statike netieye

en: General Settings
wa: Apontiaedjes djenerås

en: Select Display Font
wa: Tchoezi l' fonte po håyner

en: Colors
wa: Coleurs

en: Button & Display Colors
wa: Coleurs pol håynaedje eyet botons

en: KDE Calculator
wa: Carculete di KDE

note: i18n: ectx: label, entry (Beep), group (General)
en: Whether to beep on error.
wa: Si fåt xhufler s' i gn a ene aroke.

note: i18n: ectx: label, entry (CaptionResult), group (General)
en: Whether to show the result in the window title.
wa: Si fåt mostrer l' rizultat e l' bår di tite del finiesse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hexRadio)
en: He&x
wa: Heg&z

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCSt)
en: Clear data store
wa: Netyî li wårdoe des dnêyes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbHyp)
en: Hyperbolic mode
wa: Môde iperbolike

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbCmp)
en: One's complement
wa: Coplemint a onk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPercent)
en: Percent
wa: Åcintaedje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbDivision)
en: Division
wa: Divizion

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMultiplication)
en: Multiplication
wa: Mopliyaedje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbEqual)
en: Result
wa: Rizultat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPeriod)
en: Decimal point
wa: Pont decimå

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbAllClear)
en: Clear all
wa: Tot netyî

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbMemRecall)
en: Memory recall
wa: Rihoukî l' memwere

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KCalcButton, pbPlusMinus)
en: Change sign
wa: Candjî l' sene
