kcharselect - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
bg: &Копиране

en: To Clipboard &UTF-8
bg: Коп&иране като UTF-8

en: To Clipboard &HTML
bg: Копи&ране като HTML

en: &From Clipboard
bg: &Поставяне

en: From Clipboard UTF-8
bg: Поставяне като UTF-8

en: From Clipboard HTML
bg: Поставяне като HTML

en: &Flip Text
bg: &Обръщане на текста

en: &Reverse Direction
bg: Обръщане на &посоката

en: Bookmarks
bg: Отметки

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
bg: &Редактиране

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти

en: KDE character selection utility
bg: Помощна програма за избор на знаци

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
bg: Обвивка за джаджата KCharSelect

en: KF5 port and current maintainer
bg: KF5 портиране и текуща поддръжка

en: Author and previous maintainer
bg: Автор и предишна поддръжка

en: Author
bg: Автор

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
bg: Нов интерфейс, данни за Уникод, нарастващо търсене и общи подобрения

en: Porting help
bg: Помощ при портиране

en: Previous maintainer
bg: Предишна поддръжка

en: GUI cleanup and fixes
bg: Подобрения и поправки на графичния интерфейс

en: XMLUI conversion
bg: Преобразуване XMLUI

en: RTL support
bg: Поддръжка на RTL
