kcharselect - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: &To Clipboard
ca: Al &porta-retalls

en: To Clipboard &UTF-8
ca: Al porta-retalls en &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
ca: Al porta-retalls en &HTML

en: &From Clipboard
ca: &Des del porta-retalls

en: From Clipboard UTF-8
ca: Des del porta-retalls en UTF-8

en: From Clipboard HTML
ca: Des del porta-retalls en HTML

en: &Flip Text
ca: &Gira el text

en: &Reverse Direction
ca: Direcció inve&rsa

en: &Window Color Scheme
ca: Esquema de color de les &finestres

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ca: E&dita

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ca: &Configuració

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: KDE character selection utility
ca: Utilitat del KDE de selecció de caràcters

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
ca: Un embolcall del giny KCharSelect.

en: KF5 port and current maintainer
ca: Adaptació als KF5 i mantenidor actual

en: Author and previous maintainer
ca: Autor i mantenidor anterior

en: Author
ca: Autor

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
ca: IGU nova, informació Unicode, cerca incremental i millores generals

en: Porting help
ca: Ajuda en l'adaptació

en: Previous maintainer
ca: Mantenidor anterior

en: GUI cleanup and fixes
ca: Millora de l'IGU i esmena d'errors

en: XMLUI conversion
ca: Conversió a XMLUI

en: RTL support
ca: Implementació de RTL
