kcharselect - en to el translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
el: &Στο πρόχειρο

en: To Clipboard &UTF-8
el: Στο πρόχειρο σαν &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
el: Στο πρόχειρο σαν &HTML

en: &From Clipboard
el: &Από το πρόχειρο

en: From Clipboard UTF-8
el: Από το πρόχειρο σαν UTF-8

en: From Clipboard HTML
el: Από το πρόχειρο σαν HTML

en: &Flip Text
el: Αντι&στροφή κειμένου

en: &Reverse Direction
el: &Αντίστροφη κατεύθυνση

en: Bookmarks
el: Σελιδοδείκτες

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
el: &Επεξεργασία

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
el: Κύρια γραμμή εργαλείων

en: KDE character selection utility
el: Εργαλείο επιλογής χαρακτήρων για το KDE

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
el: Ένα περίβλημα του γραφικού συστατικού KCharSelect.

en: KF5 port and current maintainer
el: Μεταφορά στο KF5 και τρέχων συντηρητής

en: Author and previous maintainer
el: Συγγραφέας και πρώην συντηρητής

en: Author
el: Συγγραφέας

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
el: Νέο περιβάλλον χρήστη, πληροφορίες Unicode, προοδευτική αναζήτηση και γενικές βελτιώσεις

en: Porting help
el: Βοήθεια μεταφοράς

en: Previous maintainer
el: Προηγούμενος συντηρητής

en: GUI cleanup and fixes
el: Βελτιώσεις στο GUI και διορθώσεις

en: XMLUI conversion
el: Μετατροπή XMLUI

en: RTL support
el: υποστήριξη RTL
