kcharselect - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: &To Clipboard
eo: En&poŝigu

en: To Clipboard &UTF-8
eo: Enpoŝigu &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
eo: Enpoŝigu &HTML

en: &From Clipboard
eo: &El Tondujo

en: From Clipboard UTF-8
eo: Elpoŝigu UTF-8

en: From Clipboard HTML
eo: Elpoŝigu HTML

en: &Flip Text
eo: R&enversi Tekston

en: &Reverse Direction
eo: &Renversa Direkto

en: Bookmarks
eo: Legosignoj

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: &Redakti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: KCharSelect
eo: Signoelektilo

en: KDE character selection utility
eo: KDE-Signoelektilo

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
eo: Envolvaĵo ĉirkaŭ la KCharSelect-fenestraĵo.

en: KF5 port and current maintainer
eo: KF5-portado kaj aktuala prizorganto

en: Author and previous maintainer
eo: Aŭtoro kaj antaŭa prizorganto

en: Author
eo: Aŭtoro

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
eo: Nova GUI, Unikod-informo, dumtajpa serĉo kaj ĝeneralaj plibonigoj

en: Porting help
eo: Helpo pri portado

en: Previous maintainer
eo: Antaŭa prizorganto

en: GUI cleanup and fixes
eo: purigis GUI kaj korektis erarojn

en: XMLUI conversion
eo: Konverto de XMLUI

en: RTL support
eo: RTL-subteno
