kcharselect - en to et translation catalogue (23 entries)

en: &To Clipboard
et: Lõike&puhvrisse

en: To Clipboard &UTF-8
et: Lõikepuhvrisse &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
et: Lõikepuhvrisse &HTML

en: &From Clipboard
et: &Lõikepuhvrist

en: From Clipboard UTF-8
et: Lõikepuhvrist UTF-8

en: From Clipboard HTML
et: Lõikepuhvrist HTML

en: &Flip Text
et: &Pööra teksti

en: &Reverse Direction
et: &Vaheta suund

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: KCharSelect
et: K sümbolite valija

en: KDE character selection utility
et: KDE utiliit sümbolite valimiseks

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
et: KCharSelecti vidina kestprogramm.

en: KF5 port and current maintainer
et: KF5 port ja praegune hooldaja

en: Author and previous maintainer
et: Autor ja endine hooldaja

en: Author
et: Autor

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
et: Uus graafiline kasutajaliides, Unicode teave. täpsustav otsing ja üldised parandused

en: Porting help
et: Abi portimisel

en: Previous maintainer
et: Endine hooldaja

en: GUI cleanup and fixes
et: Kasutajaliidese parandused

en: XMLUI conversion
et: XMLUI teisendus

en: RTL support
et: RTL-i toetus
