kcharselect - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
eu: &Arbelera

en: To Clipboard &UTF-8
eu: Arbelera &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
eu: Arbelera &HTML

en: &From Clipboard
eu: Arbele&tik

en: From Clipboard UTF-8
eu: Arbeletik UTF-8

en: From Clipboard HTML
eu: Arbeletik HTML

en: &Flip Text
eu: &Irauli testua

en: &Reverse Direction
eu: Aurkako &norantza

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eu: &Editatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: KDE character selection utility
eu: Karaktereak hautatzeko KDEren utilitatea

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
eu: Estalki bat KCharSelect trepetaren inguruan.

en: KF5 port and current maintainer
eu: KF5 eratorpena eta egungo arduraduna

en: Author and previous maintainer
eu: Egilea eta aurreko arduraduna

en: Author
eu: Egilea

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
eu: GUI berria, Unicode informazioa, bilaketa inkrementala, eta hobekuntza orokorrak

en: Porting help
eu: Eratopenean laguntza

en: Previous maintainer
eu: Arduradun ohia

en: GUI cleanup and fixes
eu: GUI garbitzea eta konpontzea

en: XMLUI conversion
eu: XMLUI bihurketa

en: RTL support
eu: RTLrako euskarria
