kcharselect - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: &To Clipboard
fa: &در تخته یادداشت‌

en: To Clipboard &UTF-8
fa: در تخته یادداشت &UTF-8‌

en: To Clipboard &HTML
fa: در تخته یادداشت &زنگام‌

en: &From Clipboard
fa: &از تخته یادداشت‌

en: From Clipboard UTF-8
fa: از تخته یادداشت UTF-8

en: From Clipboard HTML
fa: از تخته یادداشت زنگام

en: KDE character selection utility
fa: برنامه سودمند گزینش نویسه KDE

en: GUI cleanup and fixes
fa: پاک کردن ونک و ثابتها

en: XMLUI conversion
fa: تبدیل XMLUI
