kcharselect - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
gl: Ao por&tapapeis

en: To Clipboard &UTF-8
gl: Ao portapapeis en &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
gl: Ao portapapeis en &HTML

en: &From Clipboard
gl: &Do portapapeis

en: From Clipboard UTF-8
gl: Do portapapeis en UTF-8

en: From Clipboard HTML
gl: Do portapapeis en HTML

en: &Flip Text
gl: &Voltear o texto

en: &Reverse Direction
gl: &Inverter a dirección

en: Bookmarks
gl: Marcadores

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
gl: &Editar

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
gl: Barra de ferramentas principal

en: KDE character selection utility
gl: Utilidade de selección de caracteres de KDE

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
gl: Unha envoltura para o trebello KCharSelect.

en: KF5 port and current maintainer
gl: Adaptación a KF5 e mantedor actual.

en: Author and previous maintainer
gl: Autor e mantedor anterior.

en: Author
gl: Autor.

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
gl: Nova interface, información unicode, busca incrementar, e melloras en xeral.

en: Porting help
gl: Adaptación da axuda.

en: Previous maintainer
gl: Mantedor anterior.

en: GUI cleanup and fixes
gl: Limpeza da interface e solución de erros.

en: XMLUI conversion
gl: Conversión a XMLUI

en: RTL support
gl: Compatibilidade con idiomas que se len de dereita a esquerda (RTL).
