kcharselect - en to he translation catalogue (12 entries)

en: &To Clipboard
he: &ללוח

en: To Clipboard &UTF-8
he: ללוח &בתור UTF-8

en: To Clipboard &HTML
he: ללוח ב&תור UTF-8

en: &From Clipboard
he: &מתוך הלוח

en: From Clipboard UTF-8
he: מתוך הלוח בתור UTF-8

en: From Clipboard HTML
he: מתוך הלוח בתור HTML

en: &Reverse Direction
he: הפוך כיוון

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: KDE character selection utility
he: כלי בחירת התווים של KDE

en: GUI cleanup and fixes
he: ניקויים ותיקונים בממשק המשתמש הגרפי

en: RTL support
he: תמיכה בימין לשמאל
