KDE 4.4 - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
hu: &Másolás

en: To Clipboard &UTF-8
hu: Másolás (&UTF-8 formátumban)

en: To Clipboard &HTML
hu: Másolás (&HTML formátumban)

en: &From Clipboard
hu: &Beillesztés

en: From Clipboard UTF-8
hu: Beillesztés (UTF-8 formátumban)

en: From Clipboard HTML
hu: Beillesztés (HTML formátumban)

en: &Flip Text
hu: Szövegtükrö&zés

en: &Reverse Direction
hu: &Fordított irányba

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hu: S&zerkesztés

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: KDE character selection utility
hu: KDE karakterválasztó alkalmazás

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
hu: Függvények a KCharSelect grafikus elem kezeléséhez.

en: KF5 port and current maintainer
hu: Jelenlegi karbantartó, a KF5 port készítője

en: Author and previous maintainer
hu: Szerző és korábbi karbantartó

en: Author
hu: Szerző

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
hu: Új kezelőfelület, Unicode-jellemzők, léptetős keresés és egyéb javítások

en: Porting help
hu: Segítség a portolásban

en: Previous maintainer
hu: Előző karbantartó

en: GUI cleanup and fixes
hu: A grafikus felület rendbetétele és más javítások

en: XMLUI conversion
hu: XMLUI-konverzió

en: RTL support
hu: A jobbról balra haladó írás támogatása
