kcharselect - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
ka: &ბაფერში

en: To Clipboard &UTF-8
ka: UTF-8 ბუფერში

en: To Clipboard &HTML
ka: HTML ბუფერში

en: &From Clipboard
ka: ბუფერიდან

en: From Clipboard UTF-8
ka: ბუფერიდან UTF-8

en: From Clipboard HTML
ka: ბუფერიდან HTML

en: &Flip Text
ka: ტექსტის ამობრუნება

en: &Reverse Direction
ka: მიმართულების შებრუნება

en: Bookmarks
ka: სანიშნები

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ka: რ&ედაქტირება

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: KDE character selection utility
ka: KDE-ის სიმბოლოების არჩევის ხელსაწყო

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
ka: KCharSelect ვიჯეტის გარშემო დაწერილი პროგრამა.

en: KF5 port and current maintainer
ka: KF5-ზე პორტი და პროექტის მიმდინარე ხელმძღვანელი

en: Author and previous maintainer
ka: ავტორი და პროექტის წინა ხელმძღვანელი

en: Author
ka: ავტორი

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
ka: ახალი GUI, უნიკოდის ინფორმაცია, ინკრემენტული ძებნა და ზოგადი გაფართოებები

en: Porting help
ka: დახმარების გადმოტანა

en: Previous maintainer
ka: წინა ხელმძღვანელი

en: GUI cleanup and fixes
ka: GUI-ის გაწმენდა და გასწორება

en: XMLUI conversion
ka: XMLUI გარდაქმნა

en: RTL support
ka: RTL-ის მხარდაჭერა
