kcharselect - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: &To Clipboard
kk: &Алмасу буферіне

en: To Clipboard &UTF-8
kk: &UTF-8 түрде алмасу буферіне

en: To Clipboard &HTML
kk: &HTML түрде алмасу буферіне

en: &From Clipboard
kk: Алмасу &буферінен

en: From Clipboard UTF-8
kk: UTF-8 түрде алмасу буферінен

en: From Clipboard HTML
kk: HTML түрде алмасу буферінен

en: &Flip Text
kk: Мәтін &ретін керілеу

en: &Reverse Direction
kk: Жазу &бағытын керілеу

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: &Өңдеу

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдары

en: KDE character selection utility
kk: KDE таңба тергіш утилитасы

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
kk: KCharSelect виджеттің орамасы.

en: Author
kk: Авторы

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
kk: Жаңа GUI, Unicode мәліметі, инкременттік іздеу, жалпы жақсартулар

en: Previous maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: GUI cleanup and fixes
kk: Интерфейсті жетілдіру мен түзеу

en: XMLUI conversion
kk: XMLUI түрлендіруі

en: RTL support
kk: RTL қолдауы
