kcharselect - en to km translation catalogue (18 entries)

en: &To Clipboard
km: ទៅ​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់

en: To Clipboard &UTF-8
km: ទៅក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់ UTF-8

en: To Clipboard &HTML
km: ទៅក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់ HTML

en: &From Clipboard
km: ពី​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់

en: From Clipboard UTF-8
km: ពី​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់ UTF-8

en: From Clipboard HTML
km: ពី​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់ HTML

en: &Flip Text
km: ត្រឡប់​អត្ថបទ

en: &Reverse Direction
km: បញ្ច្រាស​ទិស

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
km: កែ​សម្រួល

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: KDE character selection utility
km: ឧបករណ៍​ជ្រើស​តួ​អក្សរ KDE

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
km: កម្មវិធី​រុំ នៅ​ជុំវិញ​ធាតុក្រាហ្វិក KCharSelect ។

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
km: ចំណុចប្រទាក់​អ្នកប្រើ​ក្រាហ្វិក​ថ្មី ព័ត៌មាន​យូនីកូដ និង​ការ​បង្កើន​ស្វែងរក និង​ការ​បង្កើន​ទូទៅ

en: Previous maintainer
km: អ្នក​ថែទាំមុន

en: GUI cleanup and fixes
km: ជម្រះ និង​ជួសជុល GUI

en: XMLUI conversion
km: ការ​បម្លែង XMLUI

en: RTL support
km: ការ​គាំទ្រ RTL
