kcharselect - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
lt: Į &iškarpinę

en: To Clipboard &UTF-8
lt: Į iškarpinę (&UTF-8)

en: To Clipboard &HTML
lt: Į iškarpinę (&HTML)

en: &From Clipboard
lt: &Iš iškarpinės

en: From Clipboard UTF-8
lt: Iš iškarpinės (UTF-8)

en: From Clipboard HTML
lt: Iš iškarpinės (HTML)

en: &Flip Text
lt: &Apversti tekstą

en: &Reverse Direction
lt: &Apkeisti kryptį

en: Bookmarks
lt: Žymelės

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: KDE character selection utility
lt: KDE simbolių parinkimo priemonė

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
lt: Darbai su KCharSelect valdikliu.

en: KF5 port and current maintainer
lt: Perkėlimas į KF5 ir dabartinis prižiūrėtojas

en: Author and previous maintainer
lt: Autorius ir ankstesnis prižiūrėtojas

en: Author
lt: Autorius

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
lt: Nauja sąsaja, unikodo informacija ir kiti patobulinimai

en: Porting help
lt: Pagalba perkeliant

en: Previous maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

en: GUI cleanup and fixes
lt: GUI išvalymas ir pataisymai

en: XMLUI conversion
lt: XMLUI konvertavimas

en: RTL support
lt: RTL palaikymas
