kcharselect - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: &To Clipboard
lv: &Uz starpliktuvi

en: To Clipboard &UTF-8
lv: &UTF-8 uz starpliktuvi

en: To Clipboard &HTML
lv: &HTML uz starpliktuvi

en: &From Clipboard
lv: &No starpliktuves

en: From Clipboard UTF-8
lv: UTF-8 no starpliktuves

en: From Clipboard HTML
lv: HTML no starpliktuves

en: &Flip Text
lv: &Apmest tekstu

en: &Reverse Direction
lv: P&retējā virzienā

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: KDE character selection utility
lv: KDE rakstzīmju atlases rīks

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
lv: Čaula ap KCharSelect logdaļu.

en: Author
lv: Autors

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
lv: Jauna saskarne, unikoda informācija inkrementālā meklēšaan un dažādi uzlabojumi.

en: Previous maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: GUI cleanup and fixes
lv: GUI attīrīšana un labojumi

en: XMLUI conversion
lv: XMLUI konversija

en: RTL support
lv: RTL atbalsts
