kcharselect - en to nb translation catalogue (19 entries)

en: &To Clipboard
nb: &Til utklippstavla

en: To Clipboard &UTF-8
nb: Til utklippstavla &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
nb: Til utklippstavla &HTML

en: &From Clipboard
nb: Fra utklippstavla

en: From Clipboard UTF-8
nb: Fra utklippstavla UTF-8

en: From Clipboard HTML
nb: Fra utklippstavla HTML

en: &Flip Text
nb: &Snu tekst

en: &Reverse Direction
nb: &Snu retning

en: Bookmarks
nb: Bokmerker

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nb: &Rediger

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje

en: KDE character selection utility
nb: KDE verktøy for tegnvalg

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
nb: Et grensesnitt til skjermelementet KCharSelect.

en: Author
nb: Forfatter

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
nb: Nytt GUI, Unicode-informasjon, fortløpende søk og generelle forbedringer

en: Previous maintainer
nb: Forrige vedlikeholder

en: GUI cleanup and fixes
nb: GUI opprydding og reparasjon

en: XMLUI conversion
nb: XMLUI konvertering

en: RTL support
nb: RTL-støtte
