kcharselect - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: &To Clipboard
ne: क्लिपबोर्डमा

en: To Clipboard &UTF-8
ne: क्लिपबोर्ड UTF-8 मा

en: To Clipboard &HTML
ne: क्लिपबोर्ड HTML मा

en: &From Clipboard
ne: क्लिपबोर्डबाट

en: From Clipboard UTF-8
ne: क्लिपबोर्ड UTF-८ बाट

en: From Clipboard HTML
ne: क्लिपबोर्ड HTML बाट

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

en: KCharSelect
ne: केडीई क्यारेक्टर चयन

en: KDE character selection utility
ne: केडीई क्यारेक्टर चयन उपयोगिता

en: Reginald Stadlbauer
ne: रेगिनाल्ड स्टाड्ल्बाउर

en: Nadeem Hasan
ne: नदीम हसन

en: GUI cleanup and fixes
ne: GUI प्रष्टता र निर्धारण

en: Ryan Cumming
ne: रायन कुमिङ

en: Benjamin C. Meyer
ne: बेन्जामिन सी. मेयेर

en: XMLUI conversion
ne: XMLUI रूपानान्तरण
