kcharselect - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: &To Clipboard
nl: &Naar klembord

en: To Clipboard &UTF-8
nl: Naar klembord &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
nl: Naar klembord &HTML

en: &From Clipboard
nl: &Van klembord

en: From Clipboard UTF-8
nl: Van klembord UTF-8

en: From Clipboard HTML
nl: Van klembord HTML

en: &Flip Text
nl: Tekst omkeren

en: &Reverse Direction
nl: Omgekee&rde richting

en: &Window Color Scheme
nl: Kleurenschema van &venster

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: KDE character selection utility
nl: Speciale tekens

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
nl: Een wrapper rond het KCharSelect widget.

en: KF5 port and current maintainer
nl: Overzetten naar KF5 en onderhouder

en: Author and previous maintainer
nl: Auteur en vorige onderhouder

en: Author
nl: Auteur

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
nl: Nieuwe GUI, informatie over Unicode, incrementeel zoeken en algemene verbeteringen

en: Porting help
nl: Hulp bij overzetten

en: Previous maintainer
nl: Vorige onderhouder

en: GUI cleanup and fixes
nl: Opschonen en aanpassingen van de grafische interface

en: XMLUI conversion
nl: XMLUI-conversie

en: RTL support
nl: Ondersteuning voor RTL
