kcharselect - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
nn: &Til utklippstavla

en: To Clipboard &UTF-8
nn: Til utklippstavla i &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
nn: Til utklippstavla som &HTML

en: &From Clipboard
nn: &Frå utklippstavla

en: From Clipboard UTF-8
nn: Frå utklippstavla i UTF-8

en: From Clipboard HTML
nn: Frå utklippstavla som HTML

en: &Flip Text
nn: &Snu teksten

en: &Reverse Direction
nn: &Omvend retning

en: Bookmarks
nn: Bokmerke

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nn: &Rediger

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: KDE character selection utility
nn: KDE-verktøy for teiknval

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
nn: Eit programomslag for KCharSelect-elementet.

en: KF5 port and current maintainer
nn: Port til KF5 og noverande vedlikehaldar

en: Author and previous maintainer
nn: Utviklar og tidlegare vedlikehaldar

en: Author
nn: Opphavsperson

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
nn: Nytt brukargrensesnitt, Unicode-informasjon, støtte for direktesøk og generelle forbetringar

en: Porting help
nn: Hjelp med porting

en: Previous maintainer
nn: Tidlegare vedlikehaldar

en: GUI cleanup and fixes
nn: GUI-opprydding og fiksing

en: XMLUI conversion
nn: XMLUI-konvertering

en: RTL support
nn: Støtte for høgre-til-venstre-tekst
