kcharselect - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
sk: &Do schránky

en: To Clipboard &UTF-8
sk: Do schránky v &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
sk: Do schránky v &HTML

en: &From Clipboard
sk: &Zo schránky

en: From Clipboard UTF-8
sk: Zo schránky v UTF-8

en: From Clipboard HTML
sk: Zo schránky v HTML

en: &Flip Text
sk: &Prevrátiť text

en: &Reverse Direction
sk: &Opačný smer

en: Bookmarks
sk: Záložky

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: KDE character selection utility
sk: KDE nástroj pre výber znaku

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
sk: Wrapper pre komponent KCharSelect

en: KF5 port and current maintainer
sk: KF5 port a aktuálny správca

en: Author and previous maintainer
sk: Autor a predošlý správca

en: Author
sk: Autor

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
sk: Nové GUI, informácie Unicode, inkrementálne hľadanie a všeobecné vylepšenia

en: Porting help
sk: Pomoc pri portovaní

en: Previous maintainer
sk: Predchádzajúci správca

en: GUI cleanup and fixes
sk: Vyčistenie rozhrania a opravy chýb

en: XMLUI conversion
sk: XMLUI konverzia

en: RTL support
sk: Podpora RTL
