kcharselect - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: &To Clipboard
sl: &Na odložišče

en: To Clipboard &UTF-8
sl: Na odložišče (&UTF-8)

en: To Clipboard &HTML
sl: Na odložišče (&HTML)

en: &From Clipboard
sl: &Z odložišča

en: From Clipboard UTF-8
sl: Z odložišča (UTF-8)

en: From Clipboard HTML
sl: Z odložišča (HTML)

en: &Flip Text
sl: O&brni besedilo

en: &Reverse Direction
sl: &Obrni smer

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: &Uredi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: KDE character selection utility
sl: Pripomoček za izbiranje znakov v KDE

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
sl: Ovijalnik okoli gradnika KCharSelect.

en: KF5 port and current maintainer
sl: Predelava za KF5 in trenutni vzdrževalec

en: Author and previous maintainer
sl: Avtor in predhodni vzdrževalec

en: Author
sl: Avtor

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
sl: Nov vmesnik, podatki Unicode, postopno iskanje in splošne izboljšave

en: Porting help
sl: Pomoč pri predelavi

en: Previous maintainer
sl: Prejšnji vzdrževalec

en: GUI cleanup and fixes
sl: Izboljšave vmesnika in popravki

en: XMLUI conversion
sl: Pretvorba XMLUI

en: RTL support
sl: Podpora za pisanje z desne proti levi
