kcharselect - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: &To Clipboard
sr: &У клипборд

en: To Clipboard &UTF-8
sr: У &клипборд, УТФ‑8

en: To Clipboard &HTML
sr: У к&липборд, ХТМЛ

en: &From Clipboard
sr: &Из клипборда

en: From Clipboard UTF-8
sr: Из клипборда, УТФ‑8

en: From Clipboard HTML
sr: Из клипборда, ХТМЛ

en: &Flip Text
sr: &Преврни текст

en: &Reverse Direction
sr: Ок&рени усмерење

en: Bookmarks
sr: Обележивачи

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sr: &Уређивање

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr: Главна трака

en: KCharSelect
sr: К‑бирач-знакова

en: KDE character selection utility
sr: КДЕ‑ова алатка за избор знакова

en: A wrapper around the KCharSelect widget.
sr: Омотач око виџета К‑бирача-знакова.

en: Christoph Feck
sr: Кристоф Фек

en: KF5 port and current maintainer
sr: Пренос на КФ5 и тренутни одржавалац

en: Daniel Laidig
sr: Данијел Лајдиг

en: Author and previous maintainer
sr: Аутор и претходни одржавалац

en: Reginald Stadlbauer
sr: Региналд Стадлбауер

en: Author
sr: Аутор

en: New GUI, Unicode information, incremental search, and general improvements
sr: Ново корисничко сучеље, уникодски подаци, постепено претраживање и општа побољшања

en: Laurent Montel
sr: Лорен Монтел

en: Porting help
sr: Помоћ у преношењу

en: Constantin Berzan
sr: Константин Берзан

en: Previous maintainer
sr: Претходни одржавалац

en: Nadeem Hasan
sr: Надим Хасан

en: GUI cleanup and fixes
sr: Чишћење корисничког сучеља и исправке

en: Ryan Cumming
sr: Рајан Каминг

en: Benjamin C. Meyer
sr: Бенџамин К. Мејер

en: XMLUI conversion
sr: Претварање сучеља у ИксМЛ

en: Bryce Nesbitt
sr: Брус Несбит

en: RTL support
sr: Подршка за ДнЛ
