kcharselect - en to tg translation catalogue (9 entries)

en: &To Clipboard
tg: &Ба Силули Мухобиротӣ

en: To Clipboard &UTF-8
tg: Ба Силули Мухобиротии &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
tg: Ба Силули Мухобиротии &HTML

en: From Clipboard UTF-8
tg: Аз Силули Мухобиротии UTF-8

en: From Clipboard HTML
tg: Аз Силули Мухобиротии HTML

en: Bookmarks
tg: Хатчӯбҳо

en: KCharSelect
tg: KИнтихоби Аломатҳо

en: KDE character selection utility
tg: Барномаи пуштибони интихоби аломатҳои KDE

en: GUI cleanup and fixes
tg: GUI тозакунӣ ва ислоҳкунӣ
