kcharselect - en to uz translation catalogue (9 entries)

en: &To Clipboard
uz: &Xotiraga olish

en: To Clipboard &UTF-8
uz: &UTF-8 xotiraga olish

en: To Clipboard &HTML
uz: &HTML xotiraga olish

en: &From Clipboard
uz: Xotiradan &qoʻyish

en: From Clipboard UTF-8
uz: UTF-8 xotiradan qoʻyish

en: From Clipboard HTML
uz: HTML xotiradan qoʻyish

en: KDE character selection utility
uz: KDE uchun harf tanlagich vosita

en: GUI cleanup and fixes
uz: Grafik interfeys va xatolar ustida ishlar

en: XMLUI conversion
uz: XMLUI'ga aylantirish
