kcharselect - en to uz@cyrillic translation catalogue (9 entries)

en: &To Clipboard
uz@cyrillic: &Хотирага олиш

en: To Clipboard &UTF-8
uz@cyrillic: &UTF-8 хотирага олиш

en: To Clipboard &HTML
uz@cyrillic: &HTML хотирага олиш

en: &From Clipboard
uz@cyrillic: Хотирадан &қўйиш

en: From Clipboard UTF-8
uz@cyrillic: UTF-8 хотирадан қўйиш

en: From Clipboard HTML
uz@cyrillic: HTML хотирадан қўйиш

en: KDE character selection utility
uz@cyrillic: KDE учун ҳарф танлагич восита

en: GUI cleanup and fixes
uz@cyrillic: График интерфейс ва хатолар устида ишлар

en: XMLUI conversion
uz@cyrillic: XMLUI'га айлантириш
