kcharselect - en to xh translation catalogue (8 entries)

en: &To Clipboard
xh:  &Kwibhodi Yokuqhoboshela

en: To Clipboard &UTF-8
xh: Kwibhodi Yokuqhoboshela &UTF-8

en: To Clipboard &HTML
xh: Kwibhodi eqhotyoshwayo &HTML

en: From Clipboard UTF-8
xh: Ivela Kwibhodi Yokuqhoboshela UTF-8

en: From Clipboard HTML
xh: Ivela Kwibhodi Yokuqhoboshela HTML

en: KCharSelect
xh: Ukhetho lwetshati yeK

en: KDE character selection utility
xh: Isixhobo sokukhetha abalinganiswa beKDE

en: GUI cleanup and fixes
xh: Ukucocwa nokulungalungiswa kwe kweGUI
