kclock - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Alarm
bg: Аларма

en: View
bg: Изглед

en: Dismiss
bg: Отхвърляне

en: Snooze
bg: Отлагане

[ctx: @info]
en: Alarm: <shortcut>%1 %2</shortcut>
bg: Аларма: <shortcut>%1 %2</shortcut>

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
bg: Да не използва PowerDevil за аларми, ако е наличен

en: © 2020-2022 KDE Community
bg: © 2020-2022 Общността на KDE

en: Timer complete
bg: Таймерът завърши

en: Your timer %1 has finished!
bg: Таймерът %1 завърши

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
bg: Позволяване на процеса на часовника да работи във фонов режим и да се стартира при начално зареждане.
