kclock - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Alarm
ca@valencia: alarma

en: View
ca@valencia: Visualitza

en: Dismiss
ca@valencia: Descarta

en: Snooze
ca@valencia: Posposa

[ctx: @info]
en: Alarm: <shortcut>%1 %2</shortcut>
ca@valencia: Alarma: <shortcut>%1 %2</shortcut>

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
ca@valencia: No utilitza PowerDevil per a les alarmes si està disponible

en: © 2020-2022 KDE Community
ca@valencia: © 2020-2022 Comunitat KDE

en: Timer complete
ca@valencia: Finalització del temporitzador

en: Your timer %1 has finished!
ca@valencia: El temporitzador %1 ha finalitzat!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
ca@valencia: Permet que el procés del rellotge estiga en segon pla i s'inicie en iniciar.
