kclock - en to ga translation catalogue (107 entries)

en: © 2020-2024 KDE Community
ga: © 2020-2024 Pobal KDE

en: Alarm Name (optional):
ga: Ainm Aláraim (roghnach):

en: Ring Duration:
ga: Achar an Ghlao:

en: None
ga: Neamhní

en: %1 minute | %1 minutes
ga[0]: %1 nóiméad
ga[1]: %1 nóiméad
ga[2]: %1 nóiméad
ga[3]: %1 nóiméad
ga[4]: %1 nóiméad

en: Select Ring Duration
ga: Roghnaigh Achar an Ghlao

en: 1 minute
ga: 1 nóiméad

en: 2 minutes
ga: 2 nóiméad

en: 5 minutes
ga: 5 nóiméad

en: 10 minutes
ga: 10 nóiméad

en: 15 minutes
ga: 15 nóiméad

en: 30 minutes
ga: 30 nóiméad

en: 1 hour
ga: 1 uair

en: Alarm
ga: Aláram

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
ga: %1 á Chur in Eagar

en: New Alarm
ga: Aláram Nua

en: Done
ga: Críochnaithe

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
ga[0]: Déan suan ar feadh %1 nóiméad
ga[1]: Déan suan ar feadh %1 nóiméad
ga[2]: Déan suan ar feadh %1 nóiméad
ga[3]: Déan suan ar feadh %1 nóiméad
ga[4]: Déan suan ar feadh %1 nóiméad

[ctx: @action:button]
en: Delete
ga: Scrios

en: Alarms
ga: Aláraim

en: Edit
ga: Eagar

en: Settings
ga: Socruithe

en: Loading…
ga: Á Luchtú...

[ctx: @action:button]
en: New Alarm
ga: Aláram Nua

en: alarm
ga: aláram

en: Deleted %1
ga: %1 ag scriosta

en: Alarm is ringing
ga: Aláram ag clogadh

en: Snooze
ga: Suan

en: Time
ga: Am

en: Timers
ga: Uaineadóir

en: Stopwatch
ga: Staduaireadóir

[ctx: @action:button]
en: Close
ga: Dún

en: Select from files…
ga: Roghnaigh as comhaid...

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
ga: Comhaid fuaime (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)

en: All files (*)
ga: Gach comhad (*)

en: AM
ga: RN

en: PM
ga: IN

en: 12 Hour Time
ga: Am 12 Uair

en: 24 Hour Time
ga: Am 24 Uair

en: Select Timer Sound
ga: Roghnaigh Fuaim Uaineadóra

en: About Clock
ga: Maidir Le Clog

en: About KDE
ga: Maidir Le KDE

[ctx: @action:button]
en: Pause
ga: Sos

[ctx: @action:button]
en: Resume
ga: Atosaigh

[ctx: @action:button]
en: Start
ga: Tosaigh

[ctx: @action:button]
en: Lap
ga: Cuairt

[ctx: @action:button]
en: Reset
ga: Athshocraigh

en: Reset
ga: Athshocraigh

en: Pause
ga: Sos

en: Resume
ga: Atosaigh

en: Start
ga: Tosaigh

en: Lap
ga: Cuairt

en: Lap Time
ga: Am Cuarta

en: Total
ga: Iomlán

en: No locations found
ga: Gan suíomh a fáil

en: Add Location
ga: Cuir Suíomh Leis

en: Add
ga: Cuir Leis

[ctx: @action:button]
en: Add Location
ga: Cuir Suíomh Leis

en: Yesterday
ga: Inné

en: Tomorrow
ga: Amárach

en: 1 m
ga: 1n

en: New timer
ga: Uaineadóir nua

en: 1 min
ga: 1 nóiméad

en: 5 min
ga: 5 nóiméad

en: 10 min
ga: 10 nóiméad

en: 15 min
ga: 15 nóiméad

en: 30 min
ga: 30 nóiméad

en: 1 h
ga: 1u

en: hours
ga: uaire

en: minutes
ga: nóiméid

en: seconds
ga: soicindí

en: <b>Label:</b>
ga: <b>Lipéid:</b>

[ctx: @title:window Edit timer]
en: Edit %1
ga: Cuir %1 in Eagar

[ctx: @title:window]
en: Create Timer
ga: Cruthaigh Uaineadóir

en: Timer
ga: Uaineadóir

en: Save As Preset
ga: Sábháil mar Réamhshocruithe

[ctx: @action:button]
en: Save
ga: Sábháil

[ctx: @action:button]
en: Done
ga: Críochnaithe

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
ga: Sos

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
ga: Tosaigh

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
ga: Athshocraigh

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit
ga: Eagar

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
ga: Scrios

en: New Timer
ga: Uaineadóir Nua

[ctx: @action:button]
en: New Timer
ga: Uaineadóir Nua

en: Stop
ga: Stad

en: Delete
ga: Scrios

[ctx: @action:button Add 1 minute to timer]
en: 1 minute
ga: 1 nóiméad

en: Timer has finished
ga: Tá uaineadóir ag críochnaithe

en: %1 has completed.
ga: Tá %1 ag críochnaithe.

en: The timer has completed.
ga: Tá an uaineadóir ag críochnaithe.

en: %1 hour and 30 minutes ahead
ga: %1 uair agus 30 nóiméad chun cinn

en: %1 hours and 30 minutes ahead
ga: %1 uair agus 30 nóiméad chun cinn

en: %1 hour ahead
ga: %1 uair chun cinn

en: %1 hours ahead
ga: %1 uair chun cinn

en: %1 hour and 30 minutes behind
ga: %1 uair agus 30 nóiméad ar chúl

en: %1 hours and 30 minutes behind
ga: %1 uair agus 30 nóiméad ar chúl

en: %1 hour behind
ga: %1 uair ar chúl

en: %1 hours behind
ga: %1 uair ar chúl

en: Local time
ga: Am áitiúil

en: %1 day | %1 days
ga[0]: %1 lá
ga[1]: %1 lá
ga[2]: %1 lá
ga[3]: %1 lá
ga[4]: %1 lá

en: %1 hour | %1 hours
ga[0]: %1 uair
ga[1]: %1 uair
ga[2]: %1 huair
ga[3]: %1 nuair
ga[4]: %1 uair

en: Alarm will ring in under a minute
ga: Clogfaidh aláram tar éis

en: Alarm will ring in %1
ga: Clogfaidh aláram tar éis %1

[ctx: Repeat]
en: Everyday
ga: Laethúil

[ctx: Repeat]
en: Weekdays
ga: Laethanta i rith na seachtaine
