kclock - en to he translation catalogue (155 entries)

en: Set alarms and timers, use a stopwatch, and manage world clocks
he: הגדרת התראות וקוצבי זמן, שימוש בשעון עצר וניהול שעונים עולמיים

en: © 2020-2024 KDE Community
he: © 2020‏-2024 קהילת KDE

en: Devin Lin
he: דווין לין

en: Han Young
he: האן יאנג

en: Kai Uwe Broulik
he: קאי אווה ברוליק

[ctx: Author]
en: Desktop Integration
he: שילוב עם שולחן העבודה

en: Select opened page
he: בחירת עמוד שנפתח

en: Explicitly open a new Clock window
he: לפתחות חלון שעון חדש במפורש

en: Days to repeat:
he: ימים לחזרה:

en: Select Days to Repeat
he: בחירת ימים לחזרה

en: Alarm Name (optional):
he: שם ההתראה (רשות):

en: Wake Up
he: השכמה

en: Ring Duration:
he: משך צלצול:

en: None
he: ללא

en: %1 minute | %1 minutes
he[0]: דקה
he[1]: שתי דקות
he[2]: %1 דקות
he[3]: %1 דקות

en: Select Ring Duration
he: בחירת משך צלצול

en: 1 minute
he: דקה

en: 2 minutes
he: שתי דקות

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 1 hour
he: שעה

en: Snooze Length:
he: משך נודניק:

en: Select Snooze Length
he: בחירת משך נודניק

en: Ring Sound:
he: צליל צלצול:

en: Default Sound
he: צליל ברירת המחדל

en: Alarm
he: התראה

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
he: %1 נערך

en: New Alarm
he: התראה חדשה

en: Done
he: בוצע

en: Cancel
he: ביטול

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
he[0]: נודניק מושהה בדקה
he[1]: נודניק מושהה בשתי דקות
he[2]: נודניק מושהה ב־%1 דקות
he[3]: נודניק מושהה ב־%1 דקות

[ctx: @action:button]
en: Delete
he: מחיקה

en: Alarms
he: התראות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have alarm functionality.
he: סוכן השעון לא נמצא. נא להפעיל את kclockd כדי שההתראות תעבודנה.

en: Failed to load the list of alarms: %1
he: טעינת רשימת ההתראות נכשלה: %1

en: No alarms configured
he: לא הוגדרו התראות

en: Add alarm
he: הוספת התראה

en: Loading…
he: בטעינה…

[ctx: @action:button]
en: New Alarm
he: התראה חדשה

en: alarm
he: התראה

en: Deleted %1
he: %1 נמחק

en: Alarm is ringing
he: ההתראה מצלצלת

en: Snooze
he: נודניק

en: Dismiss
he: התעלמות

en: Time
he: שעה

en: Timers
he: קוצבי זמן

en: Stopwatch
he: שעון עצר

[ctx: @action:button Close pip and return to the page where the content was popped out from]
en: Back to app
he: חזרה ליישום

[ctx: @action:button]
en: Close
he: סגירה

en: Select Alarm Sound
he: בחירת צליל התראה

en: Select from files…
he: בחירה מקבצים…

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Choose an audio
he: בחירת קטע שמע

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
he: קובצי שמע (‎*.wav‏ ‎*.mp3‏ ‎*.ogg‏ ‎*.aac‏ ‎*.flac‏ ‎*.webm‏ ‎*.mka‏ ‎*.opus)

en: All files (*)
he: כל הקבצים (*)

en: AM
he: לפני הצהריים

en: Time Format
he: תבנית שעה

en: Use System Default
he: להשתמש בברירת המחדל של המערכת

en: 12 Hour Time
he: שעון 12 שעות

en: 24 Hour Time
he: שעון 24 שעות

en: Notifications for running timers
he: התראות לקובצי זמן פעילים

en: Always
he: תמיד

[ctx: When the app is not running]
en: When %1 is not running
he: כש־%1 לא פעיל

en: Never
he: אף פעם לא

en: Lets you pause and resume timers from the notification area.
he: אספקת האפשרות להשהות ולהמשיך פעילות קוצבי זמן מאזור ההתראות.

en: Select Timer Sound
he: בחירת צליל מתזמן

en: Default timer ring sound
he: צליל צלצול מתזמן כברירת מחדל

en: About Clock
he: על השעון

en: About KDE
he: על KDE

[ctx: @action]
en: Restore
he: שחזור

[ctx: @action]
en: Pop out
he: שליפה החוצה

[ctx: @action:button]
en: Pause
he: השהיה

[ctx: @action:button]
en: Resume
he: המשך

[ctx: @action:button]
en: Start
he: התחלה

[ctx: @action:button]
en: Lap
he: הקפה

[ctx: @action:button]
en: Reset
he: איפוס

en: Reset
he: איפוס

en: Pause
he: השהייה

en: Resume
he: המשך

en: Start
he: התחלה

en: Lap
he: סיבוב

en: Press Space to start or pause the stopwatch. Delete or Backspace resets it. Enter adds a lap.
he: רווח יריץ או יעצור את שעון העצר. Delete או Backspace יאפסו אותו. Enter מוסיף הקפה.

en: Lap Time
he: זמן חזרה

en: Total
he: סך הכול

en: Stopwatch is in Picture-in-Picture mode.
he: Stopwatch נמצא במצב חלונית צפה.

[ctx: @action:button Restore (unminimize) from pip mode]
en: Restore
he: שחזור

en: #%1
he: מס׳ %1

en: No locations found
he: לא נמצאו מקומות

en: Add Location
he: הוספת מקום

en: Add
he: הוספה

[ctx: @action:button]
en: Add Location
he: הוספת מקום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Tomorrow
he: מחר

en: 1 m
he: מטר

en: 1 min
he: דקה

en: 5 min
he: 5 דק׳

en: 10 min
he: 10 דק׳

en: 15 min
he: 15 דק׳

en: 30 min
he: 30 דק׳

en: 1 h
he: שעה

en: <b>Duration:</b>
he: <b>משך:</b>

en: hours
he: שעות

en: minutes
he: דקות

en: seconds
he: שניות

en: Loop Timer
he: קוצב זמן שחוזר על עצמו

en: <b>Label:</b>
he: <b>תווית:</b>

en: <b>Command at timeout:</b>
he: <b>פקודה עם תום הזמן:</b>

en: optional
he: רשות

[ctx: @title:window Edit timer]
en: Edit %1
he: עריכת %1

[ctx: @title:window]
en: Create Timer
he: יצירת קוצב זמן

en: Timer
he: קוצב זמן

en: Hide Presets
he: הסתרת ערכות

en: Show Presets
he: הצגת ערכות

en: Toggle Delete
he: החלפת מצב מחיקה

en: Save As Preset
he: שמירה כערכה

[ctx: @action:button]
en: Save
he: שמירה

[ctx: @action:button]
en: Done
he: בוצע

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
he: השהיה

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
he: התחלה

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
he: איפוס

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit
he: עריכה

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
he: מחיקה

en: New Timer
he: קוצב זמן חדש

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have timer functionality.
he: סוכן השעון לא נמצא. נא להפעיל את kclockd כדי שקוצבי הזמן יעבדו.

en: Failed to load the list of timers: %1
he: טעינת רשימת המתזמנים נכשלה: %1

[ctx: @action:button]
en: New Timer
he: קוצב זמן חדש

en: No timers configured
he: לא מוגדרים קוצבי זמן

en: Add timer
he: הוספת קוצב זמן

en: New timer
he: קוצב זמן חדש

en: Delete
he: מחיקה

[ctx: @action:button Add 1 minute to timer]
en: 1 minute
he: דקה

en: This timer is in Picture-in-Picture mode.
he: המתזמן נמצא במצב חלונית צפה.

en: Timer has finished
he: קוצב הזמן הסתיים

en: %1 has completed.
he: %1 הושלם.

en: The timer has completed.
he: קוצב הזמן הסתיים.

en: %1 hour and 30 minutes ahead
he: הקדמה של שעה %1 ו־30 דקות

en: %1 hours and 30 minutes ahead
he: הקדמה של %1 שעות ו־30 דקות

en: %1 hour ahead
he: הקדמה של שעה %1

en: %1 hours ahead
he: הקדמה של %1 שעות

en: %1 hour and 30 minutes behind
he: עיכוב של שעה %1 ו־30 דקות

en: %1 hours and 30 minutes behind
he: עיכוב של %1 שעות ו־30 דקות

en: %1 hour behind
he: עיכוב של שעה %1

en: %1 hours behind
he: עיכוב של %1 שעות

en: Local time
he: השעה המקומית

en: %1 day | %1 days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: %1 יום
he[3]: %1 ימים

en: %1 hour | %1 hours
he[0]: שעה
he[1]: שעתיים
he[2]: %1 שעות
he[3]: %1 שעות

en: Alarm will ring in under a minute
he: ההתראה תצלצל תוך פחות מדקה

en: Alarm will ring in %1
he: ההתראה תצלצל תוך %1

[ctx: Repeat]
en: Only once
he: פעם אחת בלבד

[ctx: Repeat]
en: Everyday
he: כל יום

[ctx: Repeat]
en: Weekdays
he: ימי חול
