kclock - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Devin Lin
hi: डेविन लिन

en: Han Young
hi: हान यंग

en: Alarm
hi: अलारम

en: Snooze
hi: स्नूज़ करें

en: Dismiss
hi: ख़ारिज करें
