kclock - en to hu translation catalogue (127 entries)

en: Select opened page
hu: Kiválasztott oldal megnyitása

en: Set alarms and timers, use a stopwatch, and manage world clocks
hu: Riasztások és időzítők beállítása, stopperóra használata és világórák kezelése

en: © 2020-2024 KDE Community
hu: © A KDE közösség, 2020-2024.

en: Days to repeat:
hu: Ismétlés ezeken a napokon:

en: Select Days to Repeat
hu: Válassza ki, hogy mely napokon ismétlődjön

en: Alarm Name (optional):
hu: Riasztás neve (opcionális):

en: Wake Up
hu: Felébresztés

en: Ring Duration:
hu: Csengés időtartama:

en: None
hu: Nincs

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: %1 minutes
hu: %1 perc

en: Select Ring Duration
hu: Válassza ki a csengés időtartamát

en: 2 minutes
hu: 2 perc

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Snooze Length:
hu: Szundi hossza:

en: Select Snooze Length
hu: Válassza ki a szundi hosszát

en: Ring Sound:
hu: Csengőhang:

en: Default Sound
hu: Alapértelmezett hang

en: Alarm
hu: Riasztás

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
hu: %1 szerkesztése

en: New Alarm
hu: Új riasztás

en: Done
hu: Kész

en: Cancel
hu: Mégse

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
hu[0]: %1 perccel elhalasztva
hu[1]: %1 perccel elhalasztva

[ctx: @action:button]
en: Delete
hu: Törlés

en: Alarms
hu: Riasztások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have alarm functionality.
hu: Az óradémon nem található. Kérjük, indítsa el a a kclockd-t, ha szeretné a riasztás funkciót használni.

en: No alarms configured
hu: Nincs beállítva riasztás

en: Add alarm
hu: Riasztás hozzáadása

en: alarm
hu: riasztás

en: Deleted %1
hu: %1 törölve

en: Alarm is ringing
hu: A riasztás cseng

en: Snooze
hu: Szundi

en: Dismiss
hu: Bezárás

en: Select Alarm Sound
hu: Válassza ki a riasztás hangját

en: Select from files…
hu: Kiválasztás fájlból…

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Choose an audio
hu: Válasszon hangot

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
hu: Hangfájlok  (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)

en: All files (*)
hu: Minden fájl (*)

en: Time
hu: Idő

en: Timers
hu: Időzítők

en: Stopwatch
hu: Stopperóra

en: Only once
hu: Csak egyszer

en: Everyday
hu: Minden nap

en: Weekdays
hu: Hétköznapokon

en: Mon,
hu: Hét,

en: Tue,
hu: Kedd,

en: Wed,
hu: Sze,

en: Thu,
hu: Csüt,

en: Fri,
hu: Pén,

en: Sat,
hu: Szo,

en: Sun,
hu: Vas,

en: AM
hu: DE

en: PM
hu: DU

en: Clock
hu: Óra

en: Time Format
hu: 	Időformátum

en: Use System Default
hu: Rendszer alapértelmezése

en: 12 Hour Time
hu: 12 órás idő

en: 24 Hour Time
hu: 24 órás idő

en: About Clock
hu: Az Óra névjegye

en: About KDE
hu: A KDE névjegye

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: Pause
hu: Szünet

en: Resume
hu: Folytatás

en: Start
hu: Indítás

en: Lap
hu: Kör

en: Lap Time
hu: Köridő

en: Total
hu: Összesen

en: No locations found
hu: Nem található hely

en: Add Location
hu: Hely hozzáadása

en: Add
hu: Hozzáadás

en: 1 m
hu: 1 p

en: 5 m
hu: 5 p

en: 10 m
hu: 10 p

en: 15 m
hu: 15 p

en: 30 m
hu: 30 p

en: 1 h
hu: 1 ó

en: <b>Duration:</b>
hu: <b>Időtartam:</b>

en: hours
hu: óra

en: minutes
hu: perc

en: seconds
hu: másodperc

en: <b>Label:</b>
hu: <b>Címke:</b>

en: Timer
hu: Időzítő

en: <b>Command at timeout:</b>
hu: <b>Lejáratkor végrehajtandó parancs:</b>

en: optional
hu: opcionális

en: Hide Presets
hu: Előbeállítások elrejtése

en: Show Presets
hu: Előbeállítások megjelenítése

en: Toggle Delete
hu: Törlés kapcsolása

en: Create timer
hu: Időzítő létrehozása

en: Save As Preset
hu: Mentés előbeállításként

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop timer
hu: Ismétlés

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
hu: Szünet

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
hu: Indítás

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
hu: Visszaállítás

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
hu: Törlés

en: New Timer
hu: Új időzítő

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have timer functionality.
hu: Az óradémon nem található. Kérjük, indítsa el a a kclockd-t, ha szeretné az ébresztési funkciót használni.

en: No timers configured
hu: Nincs beállítva időzítő

en: Add timer
hu: Időzítő hozzáadása

en: New timer
hu: Új időzítő

en: Delete
hu: Törlés

en: Loop Timer
hu: Ismétlés

en: Timer has finished
hu: Az időzítő lejárt

en: %1 has completed.
hu: A(z) %1 befejeződött.

en: The timer has completed.
hu: Az időzítő befejeződött.

en: %1 hour and 30 minutes ahead
hu: %1 óra 30 perccel előrébb

en: %1 hours and 30 minutes ahead
hu: %1 óra 30 perccel előrébb

en: %1 hour ahead
hu: %1 órával előrébb

en: %1 hours ahead
hu: %1 órával előrébb

en: %1 hour and 30 minutes behind
hu: %1 óra 30 perccel hátrébb

en: %1 hours and 30 minutes behind
hu: %1 óra 30 perccel hátrébb

en: %1 hour behind
hu: %1 órával hátrébb

en: %1 hours behind
hu: %1 órával hátrébb

en: Local time
hu: Helyi idő

en: %1 day | %1 days
hu[0]: %1 nap
hu[1]: %1 nap

en:  and
hu:  és

en: %1 hour | %1 hours
hu[0]: %1 óra
hu[1]: %1 óra

en: %1 minute | %1 minutes
hu[0]: %1 perc
hu[1]: %1 perc

en: Alarm will ring in under a minute
hu: A riasztás kevesebb, mint egy perc múlva cseng

en: Alarm will ring in %1
hu: A riasztás %1 múlva cseng
