kclock - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Alarm
lt: Žadintuvas

en: View
lt: Rodyti

en: Dismiss
lt: Atmesti

en: Snooze
lt: Snausti

[ctx: @info]
en: Alarm: <shortcut>%1 %2</shortcut>
lt: Žadintuvas: <shortcut>%1 %2</shortcut>

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
lt: Nenaudoti žadintuvams PowerDevil, net jeigu ji prieinama

en: © 2020-2022 KDE Community
lt: © 2020–2022 KDE bendruomenė

en: Timer complete
lt: Pasibaigė laikmačio laikas

en: Your timer %1 has finished!
lt: Pasibaigė jūsų nustatyto laikmačio %1 laikas!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
lt: Leisti laikrodžio procesui išlikti fone ir paleisties metu būti paleistam.
