kclock - en to lv translation catalogue (127 entries)

en: Select opened page
lv: Izvēlēties atvērto lapu

en: Set alarms and timers, use a stopwatch, and manage world clocks
lv: Iestatiet signālus un taimerus, izmantojiet hronometru un pārvaldiet pasaules pulksteņus

en: © 2020-2024 KDE Community
lv: © 2020—2024 KDE kopiena

en: Days to repeat:
lv: Dienas, kad atkārtot:

en: Select Days to Repeat
lv: Izvēlēties dienas, kad atkārtot

en: Alarm Name (optional):
lv: Signāla nosaukums (neobligāts)

en: Wake Up
lv: Modinātājs

en: Ring Duration:
lv: Signāla ilgums:

en: None
lv: Nav

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: %1 minutes
lv: %1 minūtes

en: Select Ring Duration
lv: Izvēlēties signāla ilgumu

en: 2 minutes
lv: 2 minūtes

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 15 minutes
lv: 15 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Snooze Length:
lv: Atlikšanas ilgums:

en: Select Snooze Length
lv: Izvēlēties atlikšanas ilgumu

en: Ring Sound:
lv: Signāla skaņa:

en: Default Sound
lv: Iebūvētā skaņa

en: Alarm
lv: Signāls

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
lv: Rediģē %1

en: New Alarm
lv: Jauns signāls

en: Done
lv: Pabeigt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
lv[0]: Atlikt %1 minūti
lv[1]: Atlikt %1 minūtes
lv[2]: Atlikt %1 minūtes

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Izdzēst

en: Alarms
lv: Signāli

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have alarm functionality.
lv: Pulksteņa dēmons nav atrasts. Palaidiet „kclockd“, lai iegūtu signāla funkciju.

en: No alarms configured
lv: Nav iestatīts neviens signāls

en: Add alarm
lv: Pievienot signālu

en: alarm
lv: signāls

en: Deleted %1
lv: Izdzēsts %1

en: Alarm is ringing
lv: Skan signāls

en: Snooze
lv: Atlikt

en: Dismiss
lv: Noraidīt

en: Select Alarm Sound
lv: Izvēlēties signāla skaņu

en: Select from files…
lv: Izvēlēties no datnes…

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Choose an audio
lv: Izvēlēties audio

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
lv: Audio datnes (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)

en: All files (*)
lv: Visas datnes (*)

en: Time
lv: Laiks

en: Timers
lv: Taimeri

en: Stopwatch
lv: Hronometrs

en: Only once
lv: Tikai vienreiz

en: Everyday
lv: Katru dienu

en: Weekdays
lv: Darbdienas

en: Mon,
lv: P.,

en: Tue,
lv: O.,

en: Wed,
lv: T.,

en: Thu,
lv: C.,

en: Fri,
lv: Pk.,

en: Sat,
lv: S.,

en: Sun,
lv: Sv.,

en: AM
lv: no rīta

en: PM
lv: vakarā

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Use System Default
lv: Lietot sistēmas noklusēto

en: 12 Hour Time
lv: 12 stundu laiks

en: 24 Hour Time
lv: 24 stundu laiks

en: About Clock
lv: Par pulksteni

en: About KDE
lv: Par KDE

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Pause
lv: Pauze

en: Resume
lv: Turpināt

en: Start
lv: Sākt

en: Lap
lv: Aplis

en: Lap Time
lv: Apļa laiks

en: Total
lv: Kopā

en: No locations found
lv: Vieta nav atrasta

en: Add Location
lv: Pievienot vietu

en: Add
lv: Pievienot

en: 1 m
lv: 1 min.

en: 5 m
lv: 5 min.

en: 10 m
lv: 10 min.

en: 15 m
lv: 15 min.

en: 30 m
lv: 30 min.

en: 1 h
lv: 1 st.

en: <b>Duration:</b>
lv: <b>Ilgums:</b>

en: hours
lv: stundas

en: minutes
lv: minūtes

en: seconds
lv: sekundes

en: <b>Label:</b>
lv: <b>Etiķete:</b>

en: Timer
lv: Taimeris

en: <b>Command at timeout:</b>
lv: <b>Komanda, beidzoties laikam:</b>

en: optional
lv: nav obligāta

en: Hide Presets
lv: Noslēpt saglabātos

en: Show Presets
lv: Parādīt saglabātos

en: Toggle Delete
lv: Pārslēgt dzēšanu

en: Create timer
lv: Izveidot taimeri

en: Save As Preset
lv: Pievienot saglabātiem

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop timer
lv: Apļa taimeris

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
lv: Pauze

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
lv: Sākt

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
lv: Atiestatīt

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
lv: Dzēst

en: New Timer
lv: Jauns taimeris

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have timer functionality.
lv: Pulksteņa dēmons nav atrasts. Palaidiet „kclockd“, lai iegūtu taimera funkciju.

en: No timers configured
lv: Nav iestatīts neviens taimeris

en: Add timer
lv: Pievienot taimeri

en: New timer
lv: Jauns taimeris

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Loop Timer
lv: Apļa taimeris

en: Timer has finished
lv: Taimera laiks ir beidzies

en: %1 has completed.
lv: „%1“ ir pabeigts.

en: The timer has completed.
lv: Taimeris ir pabeigts

en: %1 hour and 30 minutes ahead
lv: %1 stundu un 30 minūšu priekšā

en: %1 hours and 30 minutes ahead
lv: %1 stundas un 30 minūšu priekšā

en: %1 hour ahead
lv: %1 stundu priekšā

en: %1 hours ahead
lv: %1 stundas priekšā

en: %1 hour and 30 minutes behind
lv: %1 stundu un 30 minūšu pēc

en: %1 hours and 30 minutes behind
lv: %1 stundām un 30 minūšu pēc

en: %1 hour behind
lv: %1 stundu pēc

en: %1 hours behind
lv: %1 stundas pēc

en: Local time
lv: Vietējais laiks

en: %1 day | %1 days
lv[0]: %1 diena
lv[1]: %1 dienas
lv[2]: %1 dienu

en:  and
lv:  un

en: %1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundu

en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

en: Alarm will ring in under a minute
lv: Signāls atskanēs mazāk kā pēc minūtes

en: Alarm will ring in %1
lv: Signāls atskanēs pēc %1
