kclock - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Snooze
pl: Drzemka

en: View
pl: Widok

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
pl: Nie używaj PowerDevil dla alarmów, jeśli jest dostępny

en: © 2020-2022 KDE Community
pl: © 2020-2022 Społeczność KDE

en: Timer complete
pl: Czasomierz zakończony

en: Your timer %1 has finished!
pl: Twój czasomierz %1 zakończył pracę!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
pl: Pozwól, aby proces zegara działał w tle i był uruchamiany przy starcie.
