kclock - en to sa translation catalogue (12 entries)

en: Alarm
sa: आपत्सङ्केत

en: View
sa: दृश्यं

en: Dismiss
sa: उत्सृज्

en: Snooze
sa: स्नूज

[ctx: @info]
en: Alarm: <shortcut>%1 %2</shortcut>
sa: अलार्म: <shortcut>%1 %2</shortcut>

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
sa: यदि उपलब्धं भवति तर्हि अलार्मस्य कृते PowerDevil इत्यस्य उपयोगं न कुर्वन्तु

en: © 2020-2022 KDE Community
sa: © 2020-2022 केडीई समुदाय

en: Devin Lin
sa: डेविन् लिन्

en: Han Young
sa: हान यंग

en: Timer complete
sa: समयनिर्धारक सम्पूर्ण

en: Your timer %1 has finished!
sa: भवतः समयनिर्धारकः %1 समाप्तः!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
sa: घण्टाप्रक्रिया पृष्ठभूमितः भवितुं स्टार्टअप-समये च प्रारम्भं कर्तुं अनुमन्यताम् ।
