kclock - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Select opened page
sk: Vybrať otvorenú stránku

en: Wake Up
sk: Prebudiť

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 2 minutes
sk: 2 minúty

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Alarm
sk: Budík

en: New Alarm
sk: Nový budík

en: Done
sk: Hotovo

en: Alarms
sk: Budíky

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: No alarms configured
sk: Nie sú nakonfigurované žiadne alarmy

en: Deleted %1
sk: Vymazané %1

en: Snooze
sk: Odložiť

en: Dismiss
sk: Zamietnuť

en: Time
sk: Čas

en: Timers
sk: Časovače

en: Stopwatch
sk: Stopky

en: Only once
sk: Iba raz

en: Everyday
sk: Každý deň

en: Weekdays
sk: Pracovné dni

en: Clock
sk: Hodiny

en: Reset
sk: Obnoviť

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Start
sk: Spustiť

en: Lap
sk: Kolo

en: hours
sk: hodiny

en: minutes
sk: minúty

en: seconds
sk: sekundy

en: Timer
sk: Časovač

en: New Timer
sk: Nový časovač

en: New timer
sk: Nový časovač

en: Delete
sk: Vymazať

en: Local time
sk: Miestny čas

en: %1 day | %1 days
sk[0]: %1 deň
sk[1]: %1 dni
sk[2]: %1 dní

en:  and
sk:  a

en: %1 hour | %1 hours
sk[0]: %1 hodina
sk[1]: %1 hodiny
sk[2]: %1 hodín

en: %1 minute | %1 minutes
sk[0]: %1 minúta
sk[1]: %1 minúty
sk[2]: %1 minút
