kclock - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Dismiss
sl: Opusti

en: Snooze
sl: Dremež

en: View
sl: Pogled

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
sl: Ne uporabljajte PowerDevil za alarme, če je na voljo

en: © 2020-2022 KDE Community
sl: © 2020-2022 Skupnost KDE

en: Timer complete
sl: Merilnik časa končal

en: Your timer %1 has finished!
sl: Vaš merilnik časa %1 je končal!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
sl: Dovoli, da je postopek ure v ozadju in se zažene na zagonu.
