fcitx - en to ca translation catalogue (57 entries)

note: i18n: file: src/skinpage.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureSkinButton)
en: &Configure Skin
ca: &Configura l'aparença

note: i18n: file: src/skinpage.ui:51 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteSkinButton)
en: &Delete Skin
ca: %Elimina l'aparença

note: i18n: file: src/skinpage.ui:65 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Notice:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">You need to use Classic UI to use skin function.</p></body></html>
ca: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Avís:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Heu d'utilitzar la interfície d'usuari clàssica per utilitzar la funció de l'aparença.</p></body></html>

note: i18n: file: src/impage.ui:292 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Default keyboard layout:</b>
ca: <b>Disposició de teclat predeterminada:</b>

en: <b>Input Method Setting:</b>
ca: <b>Configuració del mètode d'entrada:</b>

en: <b>Keyboard Layout:</b>
ca: <b>Disposició de teclat:</b>

en: <b>Other</b>
ca: <b>Altres</b>

note: i18n: file: src/impage.ui:302 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <b>Select Input Method:</b>
ca: <b>Seleccioneu el mètode d'entrada:</b>

en: A general keyboard layout viewer
ca: Un visualitzador general de disposició de teclat

en: Addon Config
ca: Configuració del complement

en: Appearance
ca: Aparença

en: Author
ca: Autor

note: i18n: file: src/impage.ui:83 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Available Input Method:
ca: Mètode d'entrada disponible:

en: Cannot connect to Fcitx by DBus, is Fcitx running?
ca: No es pot connectar a fcitx amb DBus, està fcitx en execució?

en: Cannot load currently used user interface info
ca: No es pot carregar la informació de la interfície d'usuari utilitzada actualment

en: Configure Fcitx
ca: Configura fcitx

en: Configure Input Method
ca: Configura el mètode d'entrada

en: Copy
ca: Copia

en: Copy failed
ca: Ha fallat la còpia

en: Copyright 2012 Xuetian Weng
ca: Drets d'autor (c) 2012 Xuetian Weng

note: i18n: file: src/impage.ui:176 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current Input Method:
ca: Mètode d'entrada actual:

en: Default
ca: Predeterminat

en: Fcitx Configuration Module
ca: Mòdul de configuració de fcitx

en: First candidate
ca: Primera candidata

note: i18n: file: src/configpage.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigPage) i18n: file: src/fontbutton.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FontButton)
en: Form
ca: Forrma

en: Global Config
ca: Configuració global

en: Input Method
ca: Mètode d'entrada

en: Input Method Default
ca: Mètode d'entrada predeterminat

en: Keyboard <layout>
ca: Teclat <layout>

en: Keyboard Layout viewer
ca: Visualitzador de disposició de teclat

en: Keyboard layout <group> (0-3)
ca: Disposició del teclat <group> (0-3)

en: Keyboard layout <variant>
ca: Disposició del teclat <variant>

note: i18n: file: src/impage.ui:38 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, defaultLayoutButton)
en: Keyboard layout to use when no input method active
ca: Disposició de teclat que s'ha d'utilitzar quan no hi ha cap mètode d'entrada actiu

en: Keyboard layout viewer
ca: Visualitzador de disposició de teclat

en: Manage Skin
ca: Gestiona l'aparença

en: Multilingual
ca: Plurilingüe

en: No configuration options for %1.
ca: Cap opció de configuració per a %1.

note: i18n: file: src/impage.ui:115 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyCurrentLanguageCheckBox)
en: Only &Show Current Language
ca: Mo%stra sols la llengua actual

note: i18n: file: src/configpage.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, infoLabel)
en: Options listed here might be overridden by specific input method, usually including candidate number, hotkey of previous page and next page. You may need go to configuration of corresponding input method to change them.
ca: Les opcions que es llisten aquí poden ser anul·lades per mètodes d'entrada específics, generalment incloent-hi el nombre de candidates, la drecera de teclat Re Pàg i Av Pàg. Potser heu d'anar a la configuració del mètode d'entrada corresponent per canviar-les.

en: Other
ca: Altres

en: Other candidate
ca: Altres candidats

en: Search Addons
ca: Cerca complements

en: Search Input Method
ca: Cerca el mètode d'entrada

note: i18n: file: src/fontbutton.ui:51 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontSelectButton)
en: Select &Font...
ca: Selecciona la &lletra...

note: i18n: file: src/impage.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultLayoutButton)
en: Select default keyboard layout
ca: Seleccioneu la disposició de teclat predeterminada

en: Show &Advance option
ca: Mostra l'opció &avançada

en: Skin %1 Cannot be loaded
ca: No es pot carregar l'aparença %1

note: i18n: file: src/impage.ui:277 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, infoLabel)
en: The first input method will be inactive state. Usually you need to put <b>Keyboard</b> or <b>Keyboard - <i>layout name</i></b> in the first place.
ca: El primer mètode d'entrada serà l'estat inactiu. Generalment heu de posar <b>Keyboard</b> o <b>Keyboard - <i>nom de disposició</i></b> en el primer lloc.

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User config doesn't exisits, do you want to open system file or copy system file to user file?
ca: No existeix la configuració d'usuari, voleu obrir el fitxer del sistema o copiar el fitxer del sistema al fitxer d'usuari?

en: View keyboard layout
ca: Visualitza la disposició de teclat

en: View system
ca: Visualitza el sistema

en: What to do
ca: Què fer

en: group
ca: grup

en: keyboard,input,im,fcitx
ca: teclat;entrada;mètode d'entrada;fcitx

en: keyboard;input;im
ca: teclat;entrada;mètode d'entrada

en: layout
ca: disposició
