kdelibs4 stable - en to af translation catalogue (5 entries)

en: The module %1 could not be found.
af: Kon nie module %1 vind nie.

en: The module %1 is not a valid configuration module.
af: Module %1 is nie 'n geldige opstel module nie.

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
af: Hierdie opstel afdeling is alreeds oopgemaak in %1

en: Configure
af: Stel op

en: License:
af: Lisensie:
