kcmutils - en to az translation catalogue (34 entries)

en: The module %1 is disabled.
az: %1 modulu söndürülüb

en: The module has been disabled by the system administrator.
az: Modul, sistem inzibatçısı tərəfindən söndürülüb.

en: Error loading QML file.
az: QML faylın yüklənməsində xəta

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
az: <qt><p>Mümkün səbəblər;<ul><li>Sistemin sonuncu təkmil yenilənməsi zamanı xəta baş verdi və özündən sonra sahibsiz idarə modulları qaldı</li><li> Sizin sistemə səpələnmiş əski lazımsız modullarınız var</li></ul></p><p>Bu nöqtələri diqqətlə yoxlayın və yuxarıda xəta bildirişində göstərilən modulları silməyə cəhd edin</p></qt>

en: The module %1 could not be found.
az: Modul %1 tapılmadı

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
az: <qt><p>Diaqnoz: <br />%1 İş masası faylı tapılmadı</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
az: <qt><p>Ya avadanlıq/proqrqm təminatı konfiqurasiya modulu mövcud deyil ya da bu modul inzibatçı (admin) tərəfindən söndürülüb</p></qt>

en: Error loading config module
az: Tənzimləmə modulunun yüklənilməsi xətası

en: The module %1 is not a valid configuration module.
az: %1 modulu yararlı KDE ayarları modulu deyil

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
az: <qt>Diaqnoz:<br />%1 İş masası faylı kitabxana gostərmir</qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
az: Bu tənzimləmələr bölməsi, artıq %1-da/də açıqdır

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
az: Cari modulun ayarları dəyişdirildi.
    Siz bu ayarları qəbul etmək yoxsa ləğv etmək istəyirsiniz?

en: Apply Settings
az: Ayarların tətbiq edilməsi

en: Configure
az: Tənzimləmək

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
az: Qoşma (plugin) asılılıqlarını təmin etmək üçün bir sıra avtomatik dəyişikliklər edildi. Daha çox məlumat üçün buraya klikləyin

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
az: Qoşma (plugin) asılılıqlarını təmin etmək üçün növbəti avtomatik dəyişikliklər edildi:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
az: 
        %1 qoşma avtomatik seçilib çünki %2 qoşmadan asılıdır

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
az: 
        %1 qoşmanın seçimi avtomatik ləğv edilib çünki o %2 qoşmadan asılıdır

en: Dependency Check
az: Asılılığın aşkar edilməsi

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
az[0]: %1 qoşma, qoşma asılılıqlarına görə əlavə edildi
az[1]: %1 qoşmalar, qoşma asılılıqlarına görə əlavə edildi

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
az[0]: %1 qoşma, qoşma asılılıqlarına görə ləğv edildi
az[1]: %1 qoşma, qoşma asılılıqlarına görə ləğv edildi

en: Search...
az: Axtarış...

en: About
az: Haqqında

en: Enable component
az: Tərkib hissələrini aktiv etmək

[ctx: @info:tooltip]
en: About
az: Haqqında

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
az: Tənzimləyin...

en: No matches
az: Uyğun gələn yoxdur

en: No plugins found
az: Qoşmalar tapılmadı

en: Copyright
az: Müəllif Hüquqları

en: License:
az: Lisenziya:

en: Authors
az: Müəlliflər

en: Credits
az: Minnətdarlıq

en: Translators
az: Tərcüməçilər

en: Send an email to %1
az: %1 e-poçtuna məktub göndərin
