kcmutils - en to ca@valencia translation catalogue (33 entries)

en: The module %1 is disabled.
ca@valencia: El mòdul %1 s'ha desactivat.

en: The module has been disabled by the system administrator.
ca@valencia: El mòdul ha sigut desactivat per l'administrador del sistema.

en: Error loading QML file.
ca@valencia: S'ha produït un error en carregar el fitxer QML.

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
ca@valencia: <qt><p>Motius possibles:<ul> <li>Va haver-hi un error durant l'última actualització del sistema, deixant orfe un mòdul de control.</li><li>Teniu escampats mòduls antics de terceres parts.</li> </ul></p><p>Comproveu amb cura estos punts i proveu d'eliminar el mòdul mencionat en el missatge d'error. Si açò falla, contacteu amb el vostre distribuïdor o empaquetador.</p></qt>

en: The module %1 could not be found.
ca@valencia: El mòdul %1 no s'ha pogut trobar.

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
ca@valencia: <qt><p>El diagnòstic és:<br />No s'ha pogut trobar el fitxer «desktop» %1.</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
ca@valencia: <qt><p>Este mòdul configura un maquinari o un programari que ara no estan disponibles, o l'administrador ha desactivat el mòdul.</p></qt>

en: Error loading config module
ca@valencia: S'ha produït un error en carregar el mòdul de configuració

en: The module %1 is not a valid configuration module.
ca@valencia: El mòdul %1 no és un mòdul de configuració vàlid.

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
ca@valencia: <qt>El diagnòstic és:<br />El fitxer «desktop» %1 no especifica cap biblioteca.</qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
ca@valencia: Esta secció de configuració ja es troba oberta a %1

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
ca@valencia: La configuració del mòdul actual ha canviat.
    Voleu aplicar els canvis o descartar-los?

en: Apply Settings
ca@valencia: Aplica la configuració

en: Configure
ca@valencia: Configura

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
ca@valencia: Per a les dependències del connector, s'han executat canvis automàtics. Cliqueu ací per a més informació

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
ca@valencia: S'han executat canvis automàtics per tal de solucionar les dependències dels connectors:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
ca@valencia: 
        el connector %1 s'ha marcat automàticament degut a la dependència del connector %2

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
ca@valencia: 
        el connector %1 s'ha desmarcat automàticament degut a la dependència del connector %2

en: Dependency Check
ca@valencia: Comprovació de les dependències

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
ca@valencia[0]: S'ha afegit automàticament %1 connector per les dependències del connector
ca@valencia[1]: S'han afegit automàticament %1 connectors per les dependències del connector

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
ca@valencia[0]: S'ha eliminat automàticament %1 connector per les dependències del connector
ca@valencia[1]: S'han eliminat automàticament %1 connectors per les dependències del connector

en: Search...
ca@valencia: Busca...

en: About
ca@valencia: Quant a

en: Enable component
ca@valencia: Activa el component

[ctx: @info:tooltip]
en: About
ca@valencia: Quant a

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
ca@valencia: Configura...

en: No matches
ca@valencia: Sense coincidències

en: No plugins found
ca@valencia: No s'ha trobat cap connector

en: License:
ca@valencia: Llicència:

en: Authors
ca@valencia: Autoria

en: Credits
ca@valencia: Crèdits

en: Translators
ca@valencia: Equip de traducció

en: Send an email to %1
ca@valencia: Envia un correu a %1
