kcmutils - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: The module %1 is disabled.
eu: %1 modulua desgaituta dago.

en: The module has been disabled by the system administrator.
eu: Modulua ezgaitu du sistema-administratzaileak.

en: Error loading QML file.
eu: Errorea QML fitxategia zamatzean.

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
eu: <qt><p>Arrazoi posibleak:<ul><li>Errore bat gertatu da zure sistema azkenekoz bertsio-berritzean, aginte-modulu bat umezurtz utzi duena.</li> <li>Hirugarrenen modulu zaharrak dituzu hortik zehar.</li></ul></p> <p>Egiaztatu puntu hauek arretaz eta saiatu errore-mezuetan aipatutako modulua kentzen. Honek huts egiten badu, zure banatzailearekin edo paketegilearekin harremanetan jartzea aintzat hartu.</p></qt>

en: The module %1 could not be found.
eu: %1 modulua ezin izan da aurkitu.

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
eu: <qt><p>Diagnostikoa:<br />Ezin izan da mahaigaineko %1 fitxategia aurkitu.</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
eu: <qt><p>Hardware/softwareko moduloaren konfigurazioa ez dago eskuragarri edo administratzaileak desgaitu egin du moduloa.</p></qt>

en: Error loading config module
eu: Errorea konfiguratzeko modulua zamatzean

en: The module %1 is not a valid configuration module.
eu: %1 modulua konfigurazio modulu baliogabea da.

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
eu: <qt>Diagnostikoa:<br />Mahaigaineko %1 fitxategiak ez du liburutegi bat zehazten.</qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
eu: Konfigurazioko atal hau dagoeneko %1(e)n irekita dago

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
eu: Uneko moduluaren ezarpenak aldatu egin dira.
    Aldaketak ezarri edo baztertu nahi dituzu?

en: Apply Settings
eu: Ezarpenak ezarri

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
eu: Plugin mendekotasunak direla eta aldaketa automatikoak burutu dira. Klik egin hemen informazio gehiagorako

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
eu: Plugin mendekotasunak betetzeko aldaketa automatikoak burutu dira:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
eu: 
        %1 plugina hautatu da automatikoki %2 pluginaren mendekotasunak direla eta

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
eu: 
        %1 plugina desautatu da automatikoki %2 pluginaren mendekotasunak direla eta

en: Dependency Check
eu: Egiaztatu mendekotasunak

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
eu[0]: Plugin mendekotasunak direla eta %1 plugina automatikoki gehitu da
eu[1]: Plugin mendekotasunak direla eta %1 pluginak automatikoki gehitu dira

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
eu[0]: Plugin mendekotasunak direla eta %1 plugina automatikoki kendu da
eu[1]: Plugin mendekotasunak direla eta %1 pluginak automatikoki kendu dira

en: Search...
eu: Bilatu...

en: About
eu: Honi buruz

en: Enable component
eu: Gaitu osagaia

[ctx: @info:tooltip]
en: About
eu: Honi buruz

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
eu: Konfiguratu...

en: No matches
eu: Ez dago bat datorrenik

en: No plugins found
eu: Ez da pluginik aurkitu

en: License:
eu: Lizentzia:

en: Authors
eu: Egileak

en: Credits
eu: Merituak

en: Translators
eu: Itzultzaileak

en: Send an email to %1
eu: Bidali e-posta %1(e)ri
